QUIZ

Sprawdź swoją wiedzę na temat pierwszych meczów FC Barcelony w danych edycjach Ligi Mistrzów! ROZWIĄŻ QUIZ

Adriano 2017!

Cezary Kawecki @23.05.2013 | Przeczytano 1256 razy

Adriano 2017!
Zarząd klubu osiągnął porozumienie z Adriano w sprawie przedłużenia obecnej umowy. Nowy kontrakt Brazylijczyka ma obowiązywać do 30 czerwca 2017 roku.

Obecna umowa 28-latka wygasała z końcem czerwca przyszłego roku i już w styczniu inne kluby mogły składać piłkarzowi propozycje kontraktowe. Zanim Adriano trafił do Barcelony bronił barw tylko dwóch klubów. Swoją piłkarską karierę zaczynał w Coritiba FootBall Club, skąd później przeniósł się do Sevilli.

Do \'Dumy Katalonii\' zawodnik został sprowadzony w 2010 roku za 9,5 mln euro. Obecnie gracz wyceniany jest na 15 mln. W poprzednim sezonie Adriano wystąpił w 34 spotkaniach, w których strzelił 6 bramek i zaliczył 2 asysty.


Źródło: fcbarcelona.cat

Tagi: adriano, Kontrakty

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (9 opinii) Obserwuj

Poziom: 1
dodano: 27.05.2013, 17:26, #1 KazikPatryk10
Dobra decyzja, takich graczy potrzebujemy!! Adriano może być dobrym zastępcom a kto wie, może przebije się do pierwszego skłądu.? ;)
+ 0 -
Poziom: 1
dodano: 24.05.2013, 18:54, #2 dariusz7865
no coz to swietny zawodnik wiec mozęmy sie cieszyć ze na dłużej zostanie z nami napewno nam sie przyda :)
+ 0 -
Poziom: 41
dodano: 24.05.2013, 14:46, #3 Redakcja: Izka
Znakomicie! Kolejny gracz, który za jakiś czas na pewno dostanie się na stałe do pierwszego składu :)
+ 0 -
Poziom: 11
dodano: 24.05.2013, 09:43, #4 barca1973
Super cieszy mnie ta informacja .
+ 0 -
Poziom: 6
dodano: 24.05.2013, 06:41, #5 Astad
Bardzo dobra wiadomość. Gdyby nie te kontuzje to w tym sezonie nie Alves tylko Adriano byłby podstawowym prawym obrońcą. Nie wiem czy jest na tym świecie bardziej uniwersalny zawodnik od niego.
+ 0 -
Poziom: 66
dodano: 23.05.2013, 22:54, #6 LukiGK1
Wkoncu doszli do porozumienia i umowa tego swietnego obroncy zostala przedluzona. Dobry ruch ze strony Klubu. :)
+ 0 -
Poziom: 8
dodano: 23.05.2013, 22:19, #7 arek_fcb
zawodnik z jednej strony bardzo przydatny ale z drugiej bardzo kontuzjogenny, dwa mecze - uraz, 3 mecze- uraz, 2 mecze- uraz, chyba tylko Robben łapie w świecie piłkarskim tak czesto kontuzje jak nasz Adriano ;] na pewno ważne uzupełnienie składu, ale moim zdaniem kontrakt powinien byc krotszy z opcja przedluzenia w zaleznosci od liczby rozegranych meczow bo co nam po nim jesli pol sezonu spedzi w gabinetach rehabilitantow?
+ 0 -
Poziom: 10
dodano: 23.05.2013, 19:35, #8 demix_7
Ten bardzo wszechstronny gracz jest bardzo przydatny naszej drużynie. Cieszę się, że pozostanie z nami dłużej.
+ 0 -
Poziom: 58
dodano: 23.05.2013, 18:58, #9 ZLATKO
No i się w końcu dogadali. Dobra wiadomość.
+ 0 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.