QUIZ

W pierwszym meczu na Camp Nou w sezonie ligowym 2015/16, FC Barcelona zmierzy się z Malagą.... ROZWIĄŻ QUIZ

Sektorówka na PGE Arena

Łanczkowski @31.07.2013 | Przeczytano 1459 razy

Sektorówka na PGE Arena
Fantastyczną niespodziankę stworzyli polscy kibice. Rozłożyli na trybunie ogromny banner, przedstawiający cztery legendy klubu.

Na południowej trybunie, fani zaprezentowali hasło \'Tot units fem forca\'. Czyli \'Razem jesteśmy silni\'. Jest to jeden z wersów hymnu Blaugrany.

Jednak największą uwagę na tym banerze zwracają cztery postacie. Dwie z nich są z teraźniejszego zespołu (Lionel Messi oraz Carles Puyol), jest tam Pep Guardiola obecny szkoleniowiec Bayernu, oraz wielka legenda Barcy, Johan Cruyff.

Źródło: Sport.es

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (9 opinii) Obserwuj

Poziom: 30
dodano: 31.07.2013, 20:06, #1 Norbert_FCB
This is Polisch Cules
+ 0 -
Poziom: 10
dodano: 31.07.2013, 15:59, #2 demix_7
Tak, ja :D
+ 0 -
Poziom: 66
dodano: 31.07.2013, 15:18, #3 LukiGK1
A teraz sie przyznawac! Kto byl i kto rozkladal miedzy innymi ten banner? ;D
demix_7? ;D
+ 0 -
Poziom: 28
dodano: 31.07.2013, 13:38, #4 DLUGI
Zachowanie kibiców Barcy bardzo fajnie i piłkarze na pewno byli mile zaskoczeni. Ale niestety polscy piłkarzyki nie potrafili w niektórych momentach zagrać kulturalnie. Wiadomo to nie szachy ale przesadzali czasami bezsensownymi faulami.
+ 0 -
Poziom: 41
dodano: 31.07.2013, 13:31, #5 Redakcja: Izka
Ciekawe jak poczuli się wtedy nasi katalońscy piłkarze ;) To musiało być wielkie, miłe zaskoczenie!
+ 0 -
Poziom: 1
dodano: 31.07.2013, 12:23, #6 piotrek682
Wszystko pięknie oby Barca zapamiętała dobrze polske i do niej jak najszybciej wróciła ;d
+ 0 -
Poziom: 10
dodano: 31.07.2013, 10:15, #7 demix_7
Mam nadzieję, że piłkarze Barcy docenili nasze starania co do oprawy ;) Przyśpiewek co prawda nie było wiele, ale staraliśmy się godnie kibicować naszej Barcelonie. VeB!
+ 0 -
Poziom: 11
dodano: 31.07.2013, 10:15, #8 barca1973
fajna ta oprawa
+ 0 -
Poziom: 1
dodano: 31.07.2013, 10:13, #9 Messi10FCBVeB
Bardzo podobało mi się zachowanie fanów Barcy którzy przygotowali wielki plakat dla porównania kibice Lechii nie zrobili nic żeby wesprzeć swój zespół w tak trudnym meczu.
+ 0 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.