QUIZ

Sprawdź swoją wiedzę na temat Camp Nou! Czy największy stadion w Europie ma przed Tobą jakiekolwiek... ROZWIĄŻ QUIZ

LUIS SUAREZ FICHADO!!!

Transfery Łanczkowski @11.07.2014 | Przeczytano 2670 razy

LUIS SUAREZ FICHADO!!!

Oficjalnie: Luis Suarez od przyszłego sezonu będzie graczem FC Barcelony! W przyszłym tygodniu przejdzie badania lekarskie oraz podpisze kontrakt.

FC Barcelona oraz Liverpool osiągneły porozumienie co do transferu. W następnym tygodniu Urugwajczyk przejdzie testy medyczne, a następnie podpisze pięcioletnią umowę.

Suarez to jeden z najlepszych napastników na świecie. W poprzednim sezonie zdobywca Złotego Buta po strzeleniu 27 bramek- to pokazuje jakiej klasy jest gracz. Na początku grał w Ajaxie, stamtąd zawędrował na Wyspy. Teraz od sezonu 2014/2015 będzie nosił trykot Blaugrany.


Źródło: fbarcelona.com

Tagi: fc barcelona, Suarez, transfer

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (12 opinii) Obserwuj

Poziom: 66
dodano: 11.07.2014, 23:36, #1 LukiGK1
Wszystko super ale szkoda ze nawet w glupich towarzyskich nie bedzie sie mogl pokazac. Czekac 4 miesiace na jego pierwszy wystep... :/
+ +1 -
Poziom: 14
dodano: 12.07.2014, 12:30, #2 Kazik9
A wszystko dlatego że kara jest bezmyślna i wielu punktach głupia.Tak samo jak FIFA.
+ +3 -
dodano: 15.07.2014, 00:33, #3 At2kwadrat [178.36.24.176]
Bezmyślna kara? kolejne ugryzienie to jst nic? za takie coś powinna być surowsza kara to może by go to czegoś nauczyło...
typowy 10 letni kibic...
+ -2 -
Poziom: 20
dodano: 13.07.2014, 17:11, #4 Urban98
No ale bardzo się cieszę, że za te 4 miesiące zobaczymy Luisa grającego w Barcelonie! Ależ będziemy mieli atak! :D
+ 0 -
dodano: 11.07.2014, 22:53, #5 JP [31.183.98.50]
Ja pierdo**
+ 0 -
Poziom: 14
dodano: 11.07.2014, 16:26, #6 Kazik9
Super świetny transfer,fajne będziemy mieć trio: Neymar Messi Suarez.Teraz czekamy na podobne trio lub parę w obronie.Trzeba kupić stopera,dobrego stopera!!
+ +2 -
Poziom: 30
dodano: 11.07.2014, 16:26, #7 Norbert_FCB
Zawsze lubiłem nowości i zmiany i mam nadzieje że transfer Suareza wniesie wiele świeżości w grę zespołu. Mam nadzieje że ten transfer nie uśpi zarządu który jeszcze ma obowiązek sprowadzić dwóch defensorów.
+ +4 -
Poziom: 41
dodano: 11.07.2014, 16:07, #8 Redakcja: Izka
Znakomita wiadomość! ;D Wreszcie transfer już jest pewny, więc można zacząć szukać ratunku dla defensywy. Jeśli chodzi o atak na najbliższy sezon, możemy być spokojni :) To fantastyczny piłkarz i mam nadzieję, że już niedługo zaczaruje Camp Nou i La ligę tak, jak czarował na wyspach.
+ +2 -
dodano: 11.07.2014, 15:59, #9 Xxxxtime [164.127.170.75]
No i fajnie Suarez jest tylko szkoda że będzie pauzował ale jak wróci to będzie pociecha transfer stoperów prawego obrońcy i może pomocnika bo w tej formacji krucho:)
+ +1 -
Poziom: 58
dodano: 11.07.2014, 15:57, #10 ZLATKO
Moim zdaniem to będzie najlepsza 9 od czasu Eto'o.
+ +2 -
Poziom: 22
dodano: 11.07.2014, 15:20, #11 Arekvip
I bardzo dobrze Suarezik kupiony żeby było cudownie brakuje tylko transferów Cuadrado i Hummelsa.
+ +3 -
dodano: 11.07.2014, 14:49, #12 Piotrec [81.219.209.89]
No i pięknie! ^^ szkoda tylko Alexisa ;(
+ +3 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.