QUIZ

Sprawdź swoją wiedzę na temat Camp Nou! Czy największy stadion w Europie ma przed Tobą jakiekolwiek... ROZWIĄŻ QUIZ

FIFA zakazuje prezentacji Suareza na Camp Nou!

Kadra FCB Łanczkowski @13.07.2014 | Przeczytano 1756 razy

FIFA zakazuje prezentacji Suareza na Camp Nou!

FIFA uważa, że prezentacja Suareza na Camp Nou jest niemożliwa. Zabrania tego sankcja, która została nałożona na napastnika.

FC Barcelona pozyskała kilka dni temu Luisa Suareza, jednak dziś FIFA oznajmiła, że zabrania jego prezentacji na płycie Camp Nou. Zabrania tego kara, jaka ciąży na zawodniku. Przypomnijmy, żę Urugwajczyk został ukarany za ugryzienie Chielliniego podczas meczu mundialowego. FIFA wydała oświadczenie;

Kara obejmuje wszelaką działaność piłkarską. Nie może być przypadku, że zostanie on publicznie zaprezentowany. Sankcja jest ważna, niezależnie gdzie występuje.

Otoczenie zawodnika ma złożyć zażalenie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) argumentując, że decyzja FIFA jest niezgodna ze statusem.


Źródło: Sport.es

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (8 opinii) Obserwuj

Poziom: 14
dodano: 15.07.2014, 11:32, #1 Kazik9
Izka, no właśnie nie może też oglądać meczów na stadionach,wgl nie może wchodzić na stadiony.
+ 0 -
Poziom: 41
dodano: 14.07.2014, 12:20, #2 Redakcja: Izka
To chyba jakieś żarty... Co ma jedno do drugiego?! To może jeszcze niech nie pozwalają mu oglądać meczów z trybun, skoro już całkiem nie może się pojawiać na boiskach. Niech ci z FIFY się ogarną, bo to jedna wielka kompromitacja...
+ +2 -
Poziom: 58
dodano: 14.07.2014, 00:53, #3 ZLATKO
Widzicie Polacy. Nie tylko u nas są głupie przepisy. Słabe pocieszenie...
+ +2 -
Poziom: 11
dodano: 13.07.2014, 21:22, #4 Patryk_Barca
A co by się stało jakby go zaprezentowali? Grać i trenować przez 4 miesiące nie może co i tak jest za surową karą . Tym z FIFA to już się w głowach poprzewracało. I jeszcze ta rozpiska co mu wolno a co nie. Szkoda gadać...

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.07.2014, 21:23

+ +2 -
Poziom: 66
dodano: 14.07.2014, 00:43, #5 LukiGK1
To sie zaczyna juz robic smieszne. Pan Blatter niech juz sobie odejdzie na emeryture bo jest za stary na podejmowanie waznych decyzji. Platini ma racje co do niego. FIFA jest zle zarzadzana. Powinno sie powywalac troche ludzi stamtad. Nie dosc ze kradna to jeszcze nakladaja na graczy bezsensowne zakazy.
Tyle dobrze ze Suarezowi pozwolili chociaz na konsoli w Fife pograc. Ej wlasnie? Skoro ta gra sie nazywa tak samo jak ten bałagan zarzadzany przez Blattera to pewnie tez zabronia mu grac w ta gre. Wcale bym sie nie zdziwil jakby tak sie stalo...
+ +1 -
Poziom: 14
dodano: 14.07.2014, 00:37, #6 Kazik9
FIFA to ugrupowanie która myśl przewodnia mówi chyba tak:Jak nie zapłacisz to nic ci nie damy.Sprzedali MŚ katarowi,wymyślają karę która w żadnym kodeksie nie jest zapisana.To jedna wielka korupcja i propaganda!!
+ +1 -
Poziom: 30
dodano: 13.07.2014, 21:49, #7 Norbert_FCB
Fifa już zaczyna pajacować chce pokazać czego oni to nie mogą i robią takie pierdoły, a jak trzeba podjąć jakieś ważne decyzje to nie wiedzą co mają robić.
+ +2 -
Poziom: 16
dodano: 13.07.2014, 20:41, #8 SzczepanFcB
Na orliku też mu zakażą grac...
+ +1 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.