QUIZ

Co wiesz na temat najgorętszego meczu na całym świecie? Sprawdź swoją wiedzę! ROZWIĄŻ QUIZ

LM: Kogo wylosuje Barcelona w 1/8 finału ?

Liga Mistrzów Sova @19.03.2015 | Przeczytano 2565 razy

LM: Kogo wylosuje Barcelona w 1/8 finału ?

Poznaliśmy już wszystkich ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów sezonu 2014/2015. Losowanie par zaplanowano na godzinę 12:00 w piątek. Na kogo trafi Barcelona?

Jeśli chodzi o pozostałe drużyny, to nadal w Europie dominuje La Liga. Hiszpanie mają trzech przedstawicieli. Poza Barceloną, w 1/4 Ligi Mistrzów zagrają Atletico i Real Madryt. Resztę stawki uzupełniają : Bayern, Porto, PSG, Monaco i Juventus. 

W losowaniu nie obowiązują już żadne szczególne zasady. Każdy może zagrać z każdym, co zdecydowanie dodaje smaczku rozgrywkom. 

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe odbędą się 14. i 15. kwietnia, zaś rewanże tydzień później.

Komplet ćwierćfinalistów Champions League 2014/2015 :

  • Real Madryt
  • Atletico Madryt
  • FC Barcelona
  • Bayern Monachium
  • Juventus Turyn
  • Paris Saint-Germain
  • AS Monaco
  • FC Porto

 

Transmisję z losowania przeprowadzą dwa polskie kanały : Canal+ Sport oraz Eurosport. 

Na kogo chcielibyście trafić w 1/4 Champions League? Kto wydaje się najlepszym rywalem dla Barcy?
Na kogo nie chcielibyście, abyśmy trafili ? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami !


Źródło: uefa.com

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (13 opinii) Obserwuj

Poziom: 12
dodano: 19.03.2015, 20:46, #1 MateuszK
Ja mam nadzieję że Barca trafi na jedną ze słabszych drużyn, chociaż teraz są sami najlepsi.
+ +1 -
Poziom: 30
dodano: 19.03.2015, 19:00, #2 Norbert_FCB
Każdy z przeciwników jest trudny, ale po wyeliminowania przez Barce City teraz chciałbym trafić na takie drużyny jak: Fc Porto, As Monaco. Te dwie drużyny wcale nie są słabe, ale chyba najlepiej byłoby na nie trafić.
+ +1 -
Poziom: 66
dodano: 19.03.2015, 16:52, #3 LukiGK1
Ja bym chciał zobaczyć Barcę grającą w Monako, które wyeliminowało Arsenal po gorącym dwumeczu. To ciekawy zespół z wieloma młodymi zawodnikami w składzie. Nie sprawili by oni Barcy wielkich problemów, ale mecze byłyby ciekawe.
A jeżeli chodzi o team, na który nie chciał bym, aby Barca trafiła to zdecydowanie jest to Bayern Guardioli, z którym byłoby bardzo ciężko, ale byłoby też ciekawie. Żeby wygrać LM trzeba mierzyć się z najlepszymi.
+ +1 -
Poziom: 17
dodano: 19.03.2015, 12:48, #4 kr-is
na tym etapie to ktokolwiek byle nie Monachium...ich wolałbym na deser ;)
+ 0 -
Poziom: 47
dodano: 19.03.2015, 10:34, #5 Łanczkowski
Dziwi mnie, ze kazdy bierze AS Monaco za 'najsłabszego' rywala w stawce. Tutaj już każdy jest równy, nie ma gorszych czy lepszych. Ja liczę na mecz z Juventusem Turyn i znakomite widowisko
+ 0 -
Poziom: 16
dodano: 19.03.2015, 10:30, #6 SzczepanFcB
Hmm. Barca już grała z trudnym przeciwnikiem i fajnie byłoby zobaczyć ich z kimś słabszym, by nie musieli się spinać i skupili na lidze, a niech Real trafi w końcu na kogoś mocnego chciałbym takie pary.
Real Madryt - Paris Saint-German;
Bayern Monachium - Juventus Turyn;
Fc Barcelona - Fc Porto;
Atletico Madryt - As Monaco.
+ +1 -
dodano: 19.03.2015, 10:17, #7 rafax [89.74.77.45]
Tak myślę że ciężko byłoby z Bayernem i PSG, chociaż jakiejś wielkiej formy nie prezentują, na kogo nie trafimy wszyscy zagrają na maxa więc trzeba się martwić o formę i SKUTECZNOŚĆ!!!!! a nie myśleć na kogo trafimy. Wczoraj wyraźnie zabrakło koncentracji. Do przerwy powinno być 3-0 a potem 6,7 -0 a było jak każdy widział. W niedzielę stawiam 3-1 ba FCB
+ +1 -
Poziom: 43
dodano: 19.03.2015, 10:08, #8 teengohan
Coś czuje że trafimy na zeszłorocznego rywala czyli Atletico Madryt. A jeżeli tak będzie to awans do półfinału nie będzie już taki trudny ponieważ Atletico jest w słabej formie szczególnie jeżeli chodzi o potyczki z Barceloną. Oczywiście drugim takim moim faworytem do tego jest Juventus. Może i jest dosyć mocnym rywalem bo we wczorajszym meczu strzelił 3 bramki dla Borussi ale i tak sądzę że i również z tym przeciwnikiem Barcelona miałaby szansę wygrać dwumecz. Zobaczymy jutro na kogo Barca trafi w ćwierćfinale :)
+ 0 -
dodano: 19.03.2015, 10:08, #9 fcb [86.92.150.4]
Barca - PSG
Real - Bayern
Porto - Monaco
Juve - Atl.Madryt
+ 0 -
Poziom: 84
dodano: 19.03.2015, 09:35, #10 Pustelnik
Gdyby iść na łatwiznę to najlepszym rywalem dla Barcelony było by AS Monaco,ale ponieważ w losowaniu raczej szczęścia nie mamy więc pewnie trafimy na Real bądź Bayern.
Tak czy siak,niezależnie od klasy rywala z którym przyjdzie nam się zmierzyć awans trzeba będzie sobie wywalczyć na boisku.
+ 0 -
dodano: 19.03.2015, 09:30, #11 RiverseFCB [88.156.140.18]
Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć starcie między Juve i Barcą.
+ 0 -
dodano: 19.03.2015, 09:30, #12 RiverseFCB [88.156.140.18]
Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć starcie między Juve i Barcą.
+ 0 -
Poziom: 22
dodano: 19.03.2015, 09:25, #13 Arczi2011
Dobry rywal:
Porto (młody zespół brak doświadczenia), Monaco (słaba gra, dużo szczęscia że grają dalej), Atletico Madryt (brak formy)
Zły rywal: Real, Bayer, Juve, PSG
+ 0 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.