QUIZ

Uważasz, że pamiętasz wszystkie wydarzenia związane z FC Barceloną, które miały miejsce w 2015... ROZWIĄŻ QUIZ

Podziękuj Xaviemu razem z Barca.pl!

Klub Łanczkowski @21.05.2015 | Przeczytano 2495 razy

Podziękuj Xaviemu razem z Barca.pl!

Ruszamy z akcją podziękowania dla Xaviego za te wszystkie lata spędzone w Barcelonie! Napisz komentarz z wiadomością do zawodnika, a my wyślemy je do Stolicy Katalonii! 

Dzisiaj, 21.05.2015 roku Generał oficjalnie potwierdził swoje odejście z FC Barcelony. My, jako polska częśc Cules podziękujmy mu za te wszystkie lata w koszulce Blaugrana! 

Prosimy o pisanie komentarzy z wiadomością dla Xaviego. Mogą być nawet w języku polskim, ale jeśli ktoś chce mogą być po hiszpańsku bądź angielsku. Dokładnie 1.06.2015 zbierzemy wszystkie wiadomości i wyślemy je do Barcelony.

To będzie trzecia taka akcja z naszej strony. Pierwszą były kondolencje dla rodziny Tito Vilanovy, a drugą podziękowania dla Carlesa Puyola. Obie akcje były udane i dostaliśmy wiadomość z klubu o potwierdzeniu dostarczenia wiadomości. Tym razem nie będzie innaczej.

Krótki regulamin:

  • Do napisania swojej wiadomości nie trzeba posiadać konta na Barca.pl
  • Nie używamy wulgaryzmów
  • Redakcja zastrzega prawo, do niedołączenia obraźliwych wiadomości.

Kończymy 1.06.2016 roku o godzinie 0:00. 

W propagowaniu akcji dołączył się portal Dumakatalonii.pl

 

Prosimy o udostępnianie tego postu na Facebooku, Twitterze i innych mediach społęcznościowych. Niech każdy polski Cules wpisze tutaj swoją wiadomość dla Generała!


Źródło: Własne

Tagi: barca.pl, Podziękowania, Serwisowe, xavi

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (159 opinii) Obserwuj

Poziom: 29
dodano: 21.12.2015, 20:51, #1 Tomek1704
Te Asysty, nizewykle chwile, Twoje kóleczka i podania. Bravo za wspaniałe lata w Barcelonie! Zawsze wierny brawa swojego klubu. Tesknie za Toba i Twoja gra. My Cules dziekujemy za gre i oddanie, pieknie wspominac finaly nie tylko w Barcelonie ale tez i Reprezentacji. Salut dla mistrza i człowieka na ktorym sie wzoruje, moj Idol z dziecinstwa jak i teraz. Forever Barça! El Maestro! Gracias Xavier Hernández Creus General!
+ 0 -
dodano: 01.06.2015, 16:59, #2 Michał [83.7.251.197]
"Od początku do końca zawsze wierny jednym barwom, ja wybrałem Barcę i wiem, że było warto"
Słowa nie określą Twojej wielkości, szacunku do barw czy boiskowego savoir-vivre'u... Barca traci swojego syna, a wraz z nim cząstkę siebie... Będziemy tesknić za Tobą, jednocześnie My, Cules, mamy nadzieję, że nie mówisz "żegnajcie" lecz " do widzenia", czekamy na Ciebie kiedy wrócisz w roli trenera, dyrektora sportowego czy ambasadora..
Raz Cule, na zawsze Cule! Visca el Barca! Mes que un club! #6raciesXavi
+ 0 -
dodano: 31.05.2015, 21:06, #3 Leon [77.252.126.10]
Dziękuję ci Generale za te wszystkie lata,asysty i gole oraz miejmy nadzieje że wrócisz jako trener Blaugrany Visca el Barça
+ 0 -
dodano: 31.05.2015, 12:05, #4 ksaranata [31.61.131.158]
Xavi, dziękuję ci za to, że byłeś, jesteś i zawsze będziesz moim idolem. Za to, że dawałeś temu klubowi tak wiele, że swoją grą pomogłeś zdobyć tyle trofeów, które bezsprzecznie należały się tobie i Barcelonie. Ze pokazałeś nam, co to jest hart ducha, zaangażowanie oraz za twoją lojalność. Za to wszystko i wiele innych rzeczy chciałbym ci raz jeszcze podziękować i życzyć szczęścia i dalszych sukcesów :)
+ 0 -
dodano: 25.05.2015, 19:17, #5 xavi4ever [89.66.55.44]
Xavi na zawsze w sercach cules :)

Gdańsk pozdrawia
+ 0 -
dodano: 24.05.2015, 20:43, #6 Shreq [188.252.80.67]
Thank you for all these years in Barca, for all good and bad moments, for all trophies and majestic plays. I'll miss you and your wonderful game for Barca. I hope you'll come back someday to teach young players in La Masia how to be a real conductor like you are.
#6racies Xavi for everything, FC Barcelona won't be the same without you.
+ 0 -
dodano: 24.05.2015, 18:34, #7 glacy [89.67.147.237]
Gracisas Xavi !!! #6 FOREVER BARCA !!!
+ 0 -
dodano: 24.05.2015, 16:55, #8 maverick1920 [109.95.237.107]
Gracies Xavi

come back soon
+ 0 -
dodano: 24.05.2015, 14:09, #9 Dominik Ch [41.33.2.171]
Thank you Xavi for all the years spent on playing in Barcelona . You are still one of the best players in the world . We wait for you as a coach in Blaugrana . Gracias for everything what you did for us as a fans and for your team . We are proud of you
Gracias Xavi , el Capitán
+ 0 -
dodano: 24.05.2015, 13:07, #10 Jakub1026 [88.199.149.13]
Te amamos, maestro!
+ 0 -
dodano: 24.05.2015, 07:54, #11 fcbarca1983poland [37.30.67.68]
Swoją magią jesteś stworzony dla takiego klubu jak barcelona dlatego kaźdy cules dziękuje ci za te wszystkie piękne lata, na zawsze będziesz w naszych sercach jako zawodnik i zwykły człowiek. Dziękujemy
+ 0 -
dodano: 24.05.2015, 02:49, #12 Szopa [89.78.178.197]
Thank You General for all these years. Hope to see You as Barca coach in next few years. Your farewell show that as opposed to other football clubs Barca is more than a club. It\\\'s about people who create so good and family team! el Barça es més que un club !
+ 0 -
dodano: 24.05.2015, 00:29, #13 bartekking [95.108.125.176]
Xavi agradeció al polaco!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 23:16, #14 Puch [62.133.138.43]
El Genio!!!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 22:19, #15 damian [78.11.89.18]
Gracisas Xavi!!
Visca el Xavi!!
ets el millor!!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 22:17, #16 Patryk [89.228.52.122]
Gracias Xavi
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:59, #17 AdamC [37.7.92.208]
Na zawsze w naszych sercach !!!
Always in our hearts !!!
Gracies Xavi !!!!!!!
-your fun from Poland ;)
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:57, #18 kurak82 [89.66.195.129]
Respect XAVI!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:56, #19 Sylvia [89.64.227.89]
Xavi, thank you for all these years. I love Barcelona thanks to you. You\'ve always been the heart and brain of the team. No one can compete with you. No one can replace you. You were, are and always will be the best ! Barcelona without you will never be the same. I eagerly await your return. I wish you all the best with all my heart ! Love you !
Gracies Xavi. Gracias Maestro !
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:52, #20 misia10 [37.152.19.142]
Gracias Xavi !
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:51, #21 Desire50 [155.133.30.41]
Drogi Xavi!
Byłeś, jesteś i zawsze będziesz moim ulubionym piłkarzem. Zawsze na 1 miejscu. Bardzo zasmuciła mnie wiadomość, że odchodzisz. W głębi serca miałam straszną nadzieję, że zostaniesz z nami. A jednak nie. Jesteś największym Cules Barcelony, za to ja jestem Twoim największym Cules. Popłakałam się, gdy się dowiedziałam, że odchodzisz. Uczę się gry od Ciebie, chodź jestem tylko dziewczyną... Gdy wychodziłeś z tunelu na boisko, za każdym razem moje serce szybciej biło. Wiedziałam, że będzie to twój kolejny bardzo dobry mecz. Smuciło mnie, gdy siedziałeś na ławce rezerwowych. Jesteś i będziesz moim autorytetem. Jesteś najwspanialszym kapitanem. Mam nadzieję, że często będziesz myśleć o Barcelonie. Wiem doskonale, że będziesz za nią tęsknił i to nawet bardzo. Nikt inny Ci jej nie zastąpi. Życzę Ci powodzenia w nowym klubie. Dużo strzelonych goli, zdobytych trofeów oraz dobrych ludzi. Dziękuję ci za te 24 lata w Barcelonie . #viscaelbarca #6raciesxavi ~~ Natalia de Polonia
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:45, #22 Uncaj [89.66.140.230]
Dziękujemy generale za te wszystkie lata!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:27, #23 magnum457 [83.26.252.130]
Co moge powiedziec,odchodzi ikona Barcy w glorii chwaly.Mam nadzieje ze znajdzie swoje miejsce po powrocie z Kataru w sztabie szkoleniowym Barcy.Visca el BARCA!!!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:26, #24 Kovalsky :) [78.131.237.146]
Dziękujemy Ci za wszystkie wspaniałe chwile, za wszystkie bramki, asysty...zasługujesz na zasłużony odpoczynek by wrócić silniejszy jaki trener Blaugrany !
Dziękujemy Generale !
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:18, #25 kompania1 [178.235.143.81]
TRZYMAJ SIE BYKU... ZAWSZE BEDZIEMY Z TOBĄ
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:13, #26 GRACIAS XAVI [217.99.16.223]
Xavi, dziękuje ci z całego serca ! Za te piękne gole, asysty , za wszystko co dałeś Barcelonie ! Wracaj jak najszybciej do nas !! Czekamy na ciebie MAESTRO !!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:11, #27 Jachool [217.153.216.203]
Nasz Kochany Generale !

Kibicuje Barcelonie od kilku lat w głównej mierze zawdzięczam to Tobie. Zachwyciłem się Tobą i to Ty utwierdziłeś mnie by swoją sympatie zawiązać z Blaugraną teraz mam łzy w oczach, ale wiem, że wrócisz i nie opuścisz swojego domu. Kochamy Cię Xavi i powodzenia w dalszej karierze! GRACIES MAESTRO !
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 21:08, #28 GosiuniaPL [178.36.57.24]
Xavi, dziękuję, za te wszystkie lata, kiedy zaczynałeś w juniorach, mnie jeszcze nie było na świecie, kiedy debiutowałeś w seniorach, jeszcze byłam małolatem, który trochę kopał w piłkę, dzięki Ci za możliwość oglądania takiego futbolu, za sprawianie uśmiechu na twarzy, łez wzruszenia, za każdą piękną chwilę, za to, że między innymi dzięki Tobie pokochałam FCB. Dzięki za oddanie klubowi siebie i całego serca. Pewnien etap się skończył wraz z Twoim odejściem. Powodzenia w dalszym życiu, bądź szczęśliwy, jak ja, dzięki Twojej grze. Visca Barca, Visca Catalunya, Visca Xavi!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 20:15, #29 Fan Barcy i Realu [37.152.18.167]
Dziękuję Ci Xavi za te wszystkie ( choć czasem dla klubu nieudane np. poprzedni ) wspaniałe sezony w koszulce Blaugrany. Liczę, że razem z Pirlo będziecie razem zagrożeniem dla rywali Al-Saad. Gratuluję Ci sukcesów z klubem i reprezentacją, ale też trzecich miejsc w plebiscytach Złotej Piłki. Liczę, że będzie tak jak w sezonie 2008/09 - ale liczę że to Ty podniesiesz te trofea. Fajnie byłoby jakbyś Ty zagrał tu do końca kariery ( jak przekonywałeś w np. Bravo Sports ) albo do końca kontraktu lecz wszyscy rozumieją Twoją decyzję. Życzę Ci udanych lat w Katarze i wrócił do Barcy w nieważne jakiej roli. Oby Twoi następcy wypełnili wielką lukę po Tobie.
Gracias, Xavi!!!!!
Gracias, Xavi!!!!!!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 19:27, #30 michal96 [89.234.199.12]
Dziękujemy za to że zawsze grałeś całym sobą. Wielkie dzięki Xavi byłeś prawdziwym generałem Barcy. Czekamy i życzymy powodzenia w Katarze.
Bedzie Cię brakowało

GRACIES MAESTRO

+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 18:54, #31 Barca [79.190.64.25]
Dziękuję Ci Generale za wszystkie piękne lata. Powodzenia w dalszej karierze i w dalszym życiu.
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 18:52, #32 martulaka [79.124.125.144]
Dziękujemy Xavi za te wszystkie lata gry w Barcelonie. Jesteś legendą i na świecie nie ma i nigdy nie będzie takiego gracza jak ty. Mamy nadzieję że wrócisz na Camp Nou jako trener. Dziękujemy
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 18:45, #33 AdamFromPoland [83.23.124.72]
Drogi Maestro!
Chciałbym Ci z całego serca podziękować za wszystko, co wniosłeś do naszego ukochanego klubu, ale także reprezentacji Hiszpanii. Obu tym drużynom nadałeś własny styl gry i byłeś dla nich motorem napędowym. Życzę Ci, abyś cały czas dawał z siebie sto procent i pokazał światu, że cały czas posiadasz niesamowite umiejętności.
Póki co się żegnam i czekam na Twój powrót do Barcelony w roli trenera .
Z poważaniem
Polski Culé
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 17:49, #34 kotek12 [37.152.18.234]
Drogi Xavi, dziękuję Ci za te wspaniałe lata spędzone w Barcelonie, za te piękne bramki i asysty, których było pełno. Życzę Ci powodzenia w kolejnych latach życia. Dziękuję Kapitanie!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 17:49, #35 Anruxa [93.95.94.28]
Xavi jesteś ikoną klubu i legendą,Generałem. Jesteś kimś więcej niż zwykłym piłkarzem z długim stażem. Jesteś Barcą. Jesteś znakiem futbolu. Dałeś Barcelonie tak wiele. Jesteś historią. Teraz nadszedł czas by się pożegnać. Xavi jesteś dla mnie wzorem, kocham Twoją grę i Ciebie. Dziękuje Ci za wszystko co dałeś Barcelonie, dziękuję Ci za to,że tak bezgranicznie się jej poświęciłeś, za to,że zawsze dawałeś z siebie wszystko na boisku.
Dziękuję Ci za wszystko. Barcelona będzie zawsze w Twoim sercu, tak jak Ty w moim. Nie chce się żegnać, bo wiem,że jeszcze wrócisz. Do zobaczenia Xavi!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 17:35, #36 Cules <3 [77.253.43.250]
I thank you for these 18 years for FC Barcelona! GRACIAS GENERALE
Visca El Barca!!!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 17:21, #37 Cules - Malan [83.22.250.74]
General sin ti no será lo mismo. Recordamos toda tu obra, que fue crucial. Los altibajos :) te aman y siempre estará en nuestros corazones, espero que no se olvide de nosotros!
Visca el Barça!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 16:07, #38 Wiktor [83.6.86.84]
Ja chciałbym krótko i na temat.
Będziemy tęsknić Generale
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 15:22, #39 aon rembertów [89.71.131.66]
General, gracias por toda la ayuda , las metas , las aplicaciones , cruz, kilometros en el terreno de juego y se fue detrás de un corazón grande en el terreno de juego . Siempre serás una parte del Barça < 3
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 13:37, #40 julas01 [83.8.140.70]
Xavi , cuando él se enferma con el barcelona, estás en el trío de mis jugadores favoritos. Como te irás de barça, nadie olvidará ,por el contrario, vamos a recordar a ti hasta el fin de la barcelona que yo, probablemente, no volverá a suceder. Gracias por todos los trofeos. Gracias
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 13:09, #41 Piter 1988 [77.253.70.62]
Xavi dzięki za wszystko za te 17 cudownych lat, które spędziłeś w Najlepszym klubie na świecie. Za bramki z realem za 3 (mam nadzieję 4) ligi mistrzów, za planowanie strategii ofensywnych i defensywnych ,jesteś prawdziwym generałem, za spokój i te decydujące podania i kontrole podczas meczy . Genialny piłkarz wrócisz jako genialny trener. Visca el Barca Visca el Xavi!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 12:24, #42 zoolwiasty [37.30.74.255]
Thank you Xavi for 18 years in Barca. Thank you for trophies, goals, assist, and your wonderful passes.You are life legend of this club and You always will be part of Blugarana. See you soon in FCB bench coaching.
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 11:57, #43 matys [84.10.101.248]
Gracias Generał.....
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 12:24, #44 Visca El Barca [46.204.81.8]
Nikt nie chcę żebyś odchodził. Zawsze byłeś sercem drużyny mam nadzieję że wrócisz na Camp Nou żeby poprowadzić Barce jako trener
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 11:49, #45 Machnoś [109.233.89.130]
Dzięki Ci za to wszystko co zrobiłeś dla Barcy. Naprawdę byłeś jednym z głównych bohaterów tej drużny, byłeś jej najważniejszą częścią, bez Ciebie Barcelona nie była by takim samym klubem. Mam nadzieje że nie żałujesz żadnej sekundy w koszulce Barcy. DZIĘKUJE CI Z CAŁEGO SERCA XAVI! JESTEŚ LEGENDĄ, BOGIEM PIŁKI NOŻNEJ.
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 11:42, #46 Tati14 [37.131.175.228]
Dziękuje XAVI za wszytko !!!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 11:40, #47 szczawiola [85.202.144.169]
Gracias Grande General !!!!
Visca el Barca !!!!
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 10:20, #48 julas01 [83.8.140.70]
od czasu kibicuje Barcie , Xavi był w trio moich ulubienców. Dzięki za wszystko . Za trofea zdobyte ,za puchary Ligi Mistrzów za puchary Copa Del Rey ,po prostu dziękuje Xavi. Żegnaj.
+ 0 -
dodano: 23.05.2015, 08:36, #49 LektorPL [178.212.166.71]
Xavi, dziękuje ci za wszystko, jesteś Bogiem na boisku, twoja gra sprawiała że czasem płakałem. Powodzenia, w Katarskim klubie Al-Saad! Pamiętaj że dla nas zawsze będziesz legendą!
+ 0 -
Poziom: 18
dodano: 23.05.2015, 04:43, #50 Fanatix2k15
Xavi dziękuje Ci za wszystko, dostarczyłeś mi wielu emocji :).
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 23:33, #51 Skra1899 [159.205.49.87]
Thank you for 16 years in Barcelona. For all trophies, all goals, all matches. You are legend, You are master, You are the Best. Thank you everything. I will miss you. You will always be in my heart. I Love You. Good Luck!
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 23:25, #52 Piotrek [79.60.198.71]
Dziękuję że nauczyłeś mnie spokoju i pokory. Dziękuję za wszystkie asysty, magiczne podania! Za czary! Nasz generał! Vamos!
Piotrek
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 22:23, #53 davidoo [83.25.40.248]
XAVIIIII!! Gracias por estos 17 años en el FCB y para cada día por separado. :D éxito en Qatar!!:D
+ +1 -
Poziom: 10
dodano: 22.05.2015, 22:01, #54 Szpako
I want to thank you for all this years when we was happy to watch you on the pitch. For all yours goals and assist. You are life legend of this club and you will be always part of are FC BARCELONA FAMILY. GOOD LUCK AND ALL THE BEST. THANK YOU !!!!!!!!!!!!!!!
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 21:43, #55 many [89.71.165.148]
#6raciesXavi
Dzięki tobie pokochałam piłkę i FCBarcelonę
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 20:27, #56 Przemek Borowczak [83.11.90.169]
Dziękujemy ci za te wszystkie lata w Barcelonie za wszystkie gole i asysty za to ze tak długo grałeś dla naszych serc. Dziękujemy ze zawsze dawałeś wszystko z siebie ze walczyłeś do końca za to ze nigdy nie powiedziałeś nie.
Dziękujemy Ci za wszystko i mamy nadzieję ze będziesz kiedyś trenerem naszej ukochanej Barcelony i będziesz trenerem dla naszych serc. Nigdy cię nie zapomnimy LEGENDO
POZDRAWIAM Przemek Borowczak
+ 0 -
Poziom: 41
dodano: 22.05.2015, 20:26, #57 Redakcja: Izka
Xxxxxxavito! Dziękuję za każdą chwilę, za każdy moment w bordowo-granatowym trykocie. Za to, że od samego początku byłeś naszą dumą i pozostałeś nią aż do samego końca, do rozstania z Klubem Twojego Życia. Mam jednak nadzieję, że to nie koniec Twojej przygody z FC Barceloną. Generale, jesteś żywą legendą. Jesteś wielkim piłkarzem światowej klasy, o czym wszyscy doskonale wiedzą. To dla mnie zaszczyt, że mogłam oglądać Twoje występy w barwach blaugrana. Jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko: za każdy występ, każdą bramkę i każdą asystę, za każde kółeczko 360. Wreszcie, na sam koniec, dziękuję za każde podanie, tak, za każde z osobna! Czyli tym podziękowaniom nie będzie końca :)
+ +2 -
dodano: 22.05.2015, 19:29, #58 SoGooD [5.172.247.216]
Dzięki za te wszystkie lata które spędziłeś w Barcelonie, za wszystkie gole strzelone, za nieprawdopodobne asysty, za podania 100%, za walkę którą stoczyłeś w tak wielu spotkaniach, za bezmiar poświeceń i za wszystko co zrobiłeś dla Nas Kibiców Dziękuję!!!!
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 18:23, #59 adam.f [37.152.18.207]
Dziękuje ci generale ze tyle lat mogłem ogladać cie w barcy.Życzę ci wszystkiego dobrego w katarze obyś i tam czarował swoją grą. Powodzenia Legendo wracaj jak najszybciej do barcy.Na zawsze cie zapamietamy VeB ❤.
+ +1 -
Poziom: 37
dodano: 22.05.2015, 18:09, #60 Szerszeń7
Dzięki Generale ;D
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 18:06, #61 ravmenvip [188.137.75.202]
Dziękujemy najlepszy Playmakerze!!!
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 18:00, #62 KarolinaVeB [178.217.34.42]
#‎GraciesXavi‬
Jeden z Najwspanialszych piłkarzy świata - Xavi , zawsze z herbem Barcy na piersi ! Niezapomniany , niezastąpiony Generał. Dziękuje za te wspaniałe lata w Barcelonie ♥ Mam nadzieję ,że powrócisz w przyszłości aby poprowadzić drużynę Barcy! Xavi jesteś Wielki , powodzenia! ♥ Cules zawsze będą z Tobą !
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 17:04, #63 BARCAA [79.186.165.243]
Dziękuje Ci za wszystko generale, mam nadzieję że powrócisz!
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 16:53, #64 cperkap [176.104.177.118]
#6raciesXavi !!! Dziękuje za te wszystkie lata legendo !!! Powodzenia w Katarze !!!
+ 0 -
Poziom: 42
dodano: 22.05.2015, 16:52, #65 jeykey1543
Dziękuje Generale, że przez tyle lat dowodziłeś wspaniałą armią jaką jest Barcelona. Dzięki Tobie, ja i wielu kibiców Barcy w Polsce mogło przeżywać cudowne chwile. Zawsze dawałeś z siebie wszystko i za to należy Ci się wielki szacunek. Mam nadzieję, że będziesz dalej spełniał się w piłce nożnej. Wszystkiego najlepszego.
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 16:38, #66 kibic [83.29.110.242]
Wielkie dzięki za te wszystkie lata generale!
+ 0 -
Poziom: 26
dodano: 22.05.2015, 16:35, #67 wika212111
#6raciesXavi
Dziękuje Ci za wspaniałe lata w Barçy
+ +1 -
Poziom: 20
dodano: 22.05.2015, 15:54, #68 fcbmylife
"You are never walk alone" . Na zawsze zostaniesz w pamięci wszyskich kibiców Barcelony a w przyszłości miejmy nadzieję powitamy Cię jako nowego trenera tego wspaniałego klubu. VeB !
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 15:26, #69 Robert [185.6.113.15]
Dziękuję Ci za te wszystkie lata i poświęcenie w barwach Blaugrany. Byłeś najlepszym kapitanem i świetnym zawodnikiem. Powodzenia na innych boiskach. Jesteś Wielki !!
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 15:02, #70 patinho [77.79.252.198]
Dziękujemy Ci najlepszy pomocniku świata!
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 14:50, #71 SOlo [79.186.173.64]
Dziękuje Ci za te wspaniałe lata. Miłej podróży w Katarze!
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 14:48, #72 kuba@xavi [5.172.237.247]
Dziękuję bohaterze za tyle wspaniałych lat to właśnie dzięki tobie kocham tak piłkę nożną! Żegnaj legendy!! Vamos Xavi!!! I powodzenia w dalszej karierze, obyś do nas jeszcze wrócił. :)
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 14:46, #73 Adas [78.11.6.36]
W imieniu Polaków, którzy kibicują Blaugranie, dziękujemy Xavi za te 17 lat spędzonych w katalońskim klubie. Miałem okazję wiele razy Cię oglądać, to własnie przez Ciebie zainteresowałem się piłką. Zawsze byłes dla mnie wzorem futbolu. Wiadomosć, że odchodzisz była dla mnie wielkim szokiem, ale oczywiscie nie zmienimy tego, jak postępujesz. Ciężko jest opisać emocje, które są obok nas, ale musimy się pogodzić z losem. Byłes swietnym piłkarzem, którego zawsze doceniałem, nadal będę. Po odejsciu z Barcelony, po zakończeniu sezonu, jestem nadziei, że będziesz miał klub z Katalonii nadal w sercu. Jestes wielką legendą. Czasami wydawało mi się, że byłes lepszy od graczy takich jak Messi czy Ronaldo. Futbol nie będzie taki sam bez Ciebie. VAMOS XAVI.
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 14:17, #74 DaveeFCB [109.207.155.50]
Dziękujemy Mistrzu!
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 14:16, #75 MateuszFCB [213.156.112.222]
Dziękujemy Xavi za wszystkie lata które spędziłeś w Barcelonie za wszystkie wspaniałe akcje,bramki i genialne podania które był z kosmosu ale przede wszystkim za zdobycie wielu trofeum i walkę do końca.Jesteś wielki !!!
+ +1 -
Poziom: 66
dodano: 22.05.2015, 13:02, #76 LukiGK1
Dziękujemy Xavi za to, że mogliśmy oglądać Twoją wirtuozję w każdym meczu. Jesteś ikoną Hiszpańskiej piłki. Dziękujemy także za oddanie i dawanie z siebie wszystkiego podczas meczów w koszulce Barcy. Z Tobą w składzie Barca przeżyła piękne chwile. Dziękujemy! :D
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 12:47, #77 Szkutol [77.45.24.68]
Dziękuje Generale za to co dałeś Barcelonie i mi osobiście, wciaż jeszcze nie mogę uwierzyć że odchodzisz, bez Ciebie mecze mojej ukochanej druzyny nie będą już takie same. Wracaj szybko, uściski Maestro!
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 12:39, #78 StasiuuuFCB <3 [95.49.13.73]
Tracimy w walce wielkiego przywódcę .Żegnaj Generale.Dzięki wielkie za te lata
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 12:24, #79 Maras [89.70.156.41]
Dziękuję Ci Xavi za te wszystkie lata w Barcelonie, za piękny football jaki pokazywałeś ludziom na całym świecie, za to kim byłeś dla tego zespołu i za emocje jakich dostarczałeś nam, kibicom. Życzę Ci sukcesów w Katarze i mam nadzieję, że kiedyś powrócisz do Barcelony w innej roli.
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 12:10, #80 Goliwer [89.76.217.121]
#6raciesXavi Thank You Legend!
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 12:06, #81 Goliwer [89.76.217.121]
#6raciesXavi Fank You Legend.
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 11:46, #82 Mateusz [83.10.236.173]
Dziękuje mistrzu
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 10:58, #83 mg1899 [81.15.198.135]
GRACIES MAESTRO XAVI!!! LEGENDA, MISTRZ, WZÓR!!!
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 10:49, #84 Selansi [83.9.159.232]
Dziękujemy Mistrzu!
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 10:46, #85 Seba [89.69.68.22]
Dziękujemy Xavi za 17 lat spędzone w Barcelonie.Wszyscy zapmietamy Cię jako wielkiego człowieka który osiągnoł wszytko co było możliwe.Mamy nadzieje że w Katarze pokażesz im na co Cie stać!
+ +1 -
Poziom: 4
dodano: 22.05.2015, 10:11, #86 xDomincio
#6raciesXavi Dziękuję za Twój wysiłek i za wszystkie sukcesy Barcy do których się przyczyniłeś
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 10:02, #87 lukaszwarszawski [91.197.90.198]
Bedzie nam brak Twoich asyst i spokoju. Nikt nam Ciebie nie zastąpi, jesteś wielki. Zarażaj piłkarski świat swoją magią tak długo, ile tylko wystarczy Ci sił, a później wracaj do nas EL Maestro. Visca el Barca y Visca Xavi, #6
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 09:56, #88 KlaudiaSiurnicka [109.241.12.241]
Xavi dziękuję ci za wszystkie lata w Barcelonie, jestem zaszczycona, że było mi dane oglądać Ciebie na boisku w barwach mojej ukochanej FC Barcelony. Życzę Ci szczęścia w dalszej karierze i mam nadzieję, że Barca znajdzie godnego następcę, na twoje miejsce, choć nie będzie to łatwe , bo jesteś niesamowitym zawodnikiem. Dziękuję !!
+ 0 -
Poziom: 11
dodano: 22.05.2015, 09:26, #89 karolnierzwicki
Jako kibice z Polski, dziękujemy ci Xavi za blisko siedemnastoletni staż w klubie. Jesteś najlepszym pomocnikiem na świecie. Miejmy nadzieje, że Barcelona znajdzie godnego następce na twoje miejsce. Zawsze będziesz najlepszy generale :')

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 22.05.2015, 09:31

+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 09:13, #90 Kamilllo [94.254.209.76]
Wielkie dzięki Xavi byłeś prawdziwym konstruktorem Barcy i chwała tobie co zrobiłeś dla Klubu. VeB
+ 0 -
Poziom: 22
dodano: 22.05.2015, 08:57, #91 chlebek
dzieki Xavi za to co zrobiles dla barcelony i nie tylko dla calego pilkarskiego swiata.
VeB
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 07:18, #92 gkstych1975 [109.95.203.85]
Dziękujemy Ci Xavi za wszytkie spędzone z nami lata.Pamiętam moment bramki z Realem na 1-0. VAMOS XAVI
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 04:19, #93 Konrad [84.29.109.76]
Dziękuje Ci Generale za te wszystkie piękne chwilę które przeżyłem oglądając Twoją grę
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 01:48, #94 mcricko [195.74.57.82]
Dziękuje Xavi za to co zrobiłeś dla tego klubu i wiem, że zawsze będziesz nosił ten klub w sercu. Visca BARCA!
+ 0 -
dodano: 22.05.2015, 01:17, #95 klaudia123004 [87.207.117.79]
Xavi! Niesamowita postać, nie dość,że dobry na boisku do tego normalny człowiek,który pomaga innym. Będzie nam go bardzo brakowało, to naprawdę wspaniały piłkarz,który miejmy nadzieję wróci do barcy w roli dyrektora sportowego czy kogokolwiek! Czekamy i życzymy powodzenia w Katarskim klubie! Kochamy CIę Xavi! :-*
+ +1 -
dodano: 22.05.2015, 00:18, #96 Xavi <3 [178.42.237.142]
Dziękuje Generale za te wspaniałe lata
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 23:33, #97 Ciopa :) [84.10.194.22]
1998-2015 Dziękuję Kapitanie ♡
Mes Que Un Club :)
Visca El Xavi ♡
Visca El Barca ♡
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 23:30, #98 Tolek233 [213.92.132.171]
Xavi dziekuję bardzo za tyle lat przyjemności z oglądania najlepszego pomocnika na świecie w barwach FC Barcelony! Jesteś legendą !
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 23:28, #99 ballack [46.186.61.67]
Dziekuje ci za wszystko generale to co zrobiles dla mojego ukochanego klubu :) VISCA EL BARCA !!!!!
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 23:09, #100 Miras [46.187.159.38]
Xavi. Bedzie Cię brakowało. Sklad Barcy zaczynałem kilkanaście lat od Ciebie. Tyle meczy widziałem jak czarujesz na boisku. Bardzo cenię sobie w piłce idealne podania otwierające drogę do bramki. Ty jesteś w tym najlepszym piłkarzem jakiego ogladalem. Widziałem Cię tylko raz na żywo. Byl to mecz ME HISZPANIA-IRLANDIA W GDAŃSKU. Nigdy Cie nie zapomne. Jestes ikoną. Mam nadzieje ze będziesz jeszcze widoczny kiedyś na Camp Nou. Dziękuję XAVI
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 23:01, #101 Hmm [109.196.157.134]
Co tu długo pisać - byłeś generałgenerałem, jesteś generałem, będziesz i jesteś legendą. Fani Barcy to twoi fani. Powodzenia w nowym klubie :)
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 22:50, #102 kocham barce [83.6.28.25]
Drogi Generale dziękujemy CI za te wszystkie wspaniałe chwile!!! JESTEŚ LEGENDĄ,JESTEŚ WIELKI!!!!
+ 0 -
Poziom: 11
dodano: 21.05.2015, 22:25, #103 Maciek Kotynia
Drogi Generale, dzięki Ci za wspaniałe chwile w Barcy, za wkład w jej zwycięstwa i historię, za łzy szczęścia, które wywoływałeś, przyczyniając się do największych sukcesów. Dzięki Tobie zrozumiałem filozofię gry Barcy, a moje serce zostało Blaugrana. Jesteś wielkim piłkarzem.

Dziękuję za wszystko

Visca el Xavi y Visca el Barca
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 22:18, #104 Luc75 [31.174.150.73]
Dzięki!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 22:15, #105 BartekVEB [83.20.241.171]
Dziękujemy takiej legendzie jak ty ! Jesteś wielki . Nikt tak jak ty nie potrafił operować piłką . Debiutowałeś w Barcelonie dokładnie w tym samym roku co się urodziłem, dla mnie to zaszczyt że mogłem Cię oglądać . Wiele razy zmieniałeś wygląd meczu . Gdy grałeś nie można było oderwać od ciebie oczu . Dziękujemy Ci za te bramki, asysty i puchary w barwach naszej kochanej Blaugrany ! Wiem że zawsze będziesz miał w sercu Barce
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 22:13, #106 aftermindy [78.11.180.184]
Xavi dziękuję za 25 lat mam 15 lat i oglądam mecze barcy od 7-8 zawsze byłeś na szczycie i nigdy ciebię nie zapomnimy :)
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 22:07, #107 Michu1997.PL. [83.26.254.55]
Dziękuje - to słowo wszystko oddaje !

Visca el Xavi
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 22:06, #108 Veb<3 [213.158.218.240]
Dziękuje ci Xavi , za te wszystkie lata , które spędziłeś w Barcelonie one były cudowne. Szkoda,że podjąłeś taka decyzje,ale my ja szanujemy!! Będe ci kibicowała w nowym klubie i mam nadzieje ze również będzie ci w nim tak dobrze jak w Barcelonie :) Powodzenia !! i życzę ci,abyś wraz z Barceloną wygrał Puchar Króla i Ligę Mistrzów,zasługujecie na to ! Visca el Barca
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 22:02, #109 olka20000 [213.76.149.160]
Grácies Xavi-estén amb vostés
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 22:00, #110 xavi6barca [31.1.155.27]
Dziekuję Ci Xavi za te 17 lat, za wspaniałą piłkę, za każdy wygrany mecz, za fundament jakim byłeś dla Barcelony, mam nadzieję że do nas wrócisz! Thank you for all, and good luck!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 21:44, #111 radecki [85.222.117.0]
Thank You Xavi for all the years in the club. There will be no other like You. Good luck! Hope to see You in Barca again.
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 21:44, #112 Louter [93.105.21.162]
Bez Ciebie nic nie byłoby takie same, nic nie będzie takie samo..dzięki Generale!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 21:44, #113 fcbmaciej14 [89.73.183.86]
Dziękuję za to że dzięki twoim podaniom,przerzutom i spokojowi zakochałem się w Barcy od pierwszej chwili, siostrze do dziś dziękuje bo namówiła mnie do obejrzenia meczu. Barca=Xavi, Xavi=Barca.
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 21:33, #114 Seba1993 [193.150.78.19]
Dziękuję Ci Xavi za te wszystkie lata spędzone w naszej ukochanej Barcelonie. Każde Twoje zagranie do dziś cieszy moje oko. Jesteś wspaniałym zawodnikiem, którego nie da się zastąpić nikim innym. Od zawsze byłeś, jesteś i będziesz moim idolem i ulubionym graczem, nieważne, w jakiej koszulce rozpoczniesz następny sezon. Życzę Ci, żeby Twoja kariera w Katarze była tak fantastyczna jak w Blaugranie.
Gracias y buena suerte en su futura carrera ! Visca el Barcelona !
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 21:30, #115 XAVI [77.253.149.205]
Dziękujemy Xavi za wszystko, nie mogę przyjąć do świadomości tego że to praktycznie już koniec
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 21:23, #116 Kaczy [82.139.22.80]
Gràcies Xavi :)
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 21:22, #117 MaxBarca [5.172.239.56]
Xavi Hernandez - żywa legenda. Dziękuje za sukcesy z Barceloną i wielki talent oraz serce zostawione na Camp Nou. Visca el Barca!!!
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 21:20, #118 VeB [83.11.217.128]
Dzięki Xavi z te 17 lat w Blaugranie
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 21:19, #119 ania [83.6.211.131]
Thank you Xavi!
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 21:17, #120 Mati from GCE [91.193.208.59]
GRACIAS XAVI!!! GOOD LUCK!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 21:10, #121 Piotrek00FCB [77.65.37.212]
Wielkie dzięki Xavi, nie będzie takiego drugiego w historii futbolu. Proszę, wróć jako trener za kilka lat. Powodzenia w Katarze !
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 18:52, #122 Maćkowy94 [83.28.38.16]
Dziękuje za wszystkie gole i asysty Xavi i za wszystkie sukcesy jakie pomogłeś osiągnąć mojemu ukochanemu klubowi.Mam nadzieje, że kiedyś wrócisz do swojego domu, jakim jest FC Barcelona.
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 21:08, #123 RADEK z redy [85.237.169.119]
Jesteś wyjątkowym graczem, który nigdy nie zostanie zastąpiony w całej historii futbollu.Dziękuje ci za te wspaniałe mecze dla BARCELONY,gole i asysty, o których nigdy nie zapomni żaden zaciekły kibic DUMY KATALONII.Przez te wszystkie lata byłeś filarem zarówno BLAUGRANY jak i swojej ojczyzny i za to CI chwała XAVI. Życzę szczęscia w przyszłych klubach
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 21:04, #124 victorek [213.108.15.6]
Dziękujemy ci nasz Generale za te wszystkie lata spędzone w naszym najlepszym klubie świata czyli FC Barcelonie.
Byłeś i nadal jesteś naszym mózgiem , który kreował grę w środku pola i uspokajał grę kiedy był jakiś bałagan czy pressing przeciwnika ! ;)

Xavi gracias por todos estos años

VAMOOOSSSSS!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 21:04, #125 PrzemekFCB [37.152.19.13]
Dziękuję Ci GENERALE za te wspaniałe chwile bramki,asysty i niesamowite emocje przez które uszczęśliwiałeś wielu CULES na całym świecie, dziękuję również za wierne służenie i oddanie tak wspaniałemu klubowi jakim jest FC BARCELONA,JESTEŚ ŻYWĄ LEGENDĄ Barcy,powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej i życiowej, GRACIES! Visca El Barca!
+ +1 -
Poziom: 17
dodano: 21.05.2015, 21:03, #126 FankaVeB
Dziękuję Ci Xavi za to, że byłeś jednym z tych, którzy nauczyli mnie miłości do Blaugrany. Już zawsze, gdy powiem "Barcelona", pomyślę także "Xavi". Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz do domu. Będziemy tu na Ciebie czekać, bo jesteś częścią naszej rodziny. Dziękuję Ci za wszystko, co zrobiłeś dla tego klubu i dla nas kibiców.
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 20:59, #127 Grzesiek [83.30.130.249]
Dziękuję Ci za te wszystkie lata spędzone w Barcelonie.Odkąd tylko zacząłem interesować się piką,to byłeś dla mnie wzorem gry.Wiadomość o Twoim odejściu pewnie jak innymi wstrząsnęła i nie łatwo będzie się po tym otrząsnąć,ale to Ty budowałeś ten wspaniały klub,którym jest FC Barcelona przez tyle lat.Ciężko jest opisać te emocje,które nam towarzyszą,ale musimy się z tym pogodzić.Chcę w swoim imieniu podziękować Tobie za to oddanie jednemu klubowi.DZIĘKUJEMY
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 20:44, #128 Kris [93.176.199.219]
Dziękujemu Za wszystkie spedzone lata Vamos XAVI
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 20:42, #129 Michał [89.68.241.254]
Dziękuje Ci Generale za te wszystkie piękne chwilę które przeżyłem oglądając Twoją grę. To było coś niespotykanego! Bez Ciebie Barca nie była by tą samą drużyną! Gracies!
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 20:36, #130 Robert Łódź [89.228.163.148]
Xavi byłeś dla mnie wzorem odkąd tylko dostałem pierwszą piłkę. Twoja gra, twój spokój i wielki talent wprowadzał w osłupienie nie jednego zawodnika. A dla mnie będziesz zawsze moim wzorem, który naśladowałem i staram się być \\\"królem\\\" środka pola jak i Ty. Twoje odejście jest wielkim ciosem ale niestety kiedyś musiało to nadejść...także VAMOS BARCA i VAMOS XAVI ! POWODZENIA!
+ 0 -
Poziom: 16
dodano: 21.05.2015, 20:35, #131 marcinmarco
Dziękujemy za pokaz wspaniałej gry w piłkę, za wszystkie przepiękne bramki i podania. Dziękujemy za to że chciałeś spędzić tyle lat z nami w naszym wspaniałym klubie. Vamos Barca.! Do rychłego powrotu :)
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 20:33, #132 konrad [89.65.193.78]
Dziękujemy za wszystkie lata w barwach barcy , za każdą minute asystę gola i za przykład jakim jesteś dla nas zostaniesz na zawsze w naszych sercach ! generale !!! POWDZENIA !
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 20:32, #133 Carlos [83.31.125.243]
Xavi, dziękuję ci za wspaniałe emocje, genialne zagrania, wierność barwom barcy, godne noszenie opaski kapitańskiej, gole asysty i twoje umiejętności. Dziękuję za to, że mogłem ciebie podziwiać i czuć, że jestem fanem najlepszego pomocnika na świecie!!! Życzę ci samych sukcesów w Katarze i liczę, że jeszcze wrócisz na Camp Nou. Wierze, że zdobędziesz z drużyną potrójną koronę.
Wiem jedno...futbol nie będzie już taki sam bez ciebie!
Życzę wszystkiego najlepszego, pozdrawiam i dziękuje Ci LEGENDO!!!!!!!!
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 20:16, #134 Cules ^^ [83.29.239.186]
Xavi dziękuję, że przez te lata spędzone w Barcelonie mogliśmy się cieszyć twoją wspaniała grą. Jesteś najlepszym pomocnikiem jakiego znam. Bardzo się cieszę, że mogłem cie oglądać właśnie w Naszej Barcelonie . Pozostaniesz w mojej pamięci na bardzo długo jak i w głowach wszystkich Cules. Twój gol przeciwko Realowi w sezonie 2010/11 był wspaniały jak i wszystkie strzelone bramki dla naszego klubu. Życzę ci powodzenia w Katarze i czekam, aż wrócisz ale już na miejsce trenera :) Dziekuję za wszystko !
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 20:16, #135 Szymon Kulig [83.218.105.59]
Dziękuje ci Maestro !!! Za te wszystkie lata, które spędziłeś na camp nou, za wszystko co zrobiłeś z barcą , za tytuły które zdobyłeś , za gole i asysty. To, ty sprawiłeś, że zacząłem kibicować barcy. Wróć jeszcze kiedyś do barcelony jako trener albo dyrektor sportowy nie ważne.... ale wróć !! DZIĘKUJE !!!!
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 20:06, #136 Ziolo [86.63.121.225]
Najlepszy środkowy pomocnik odchodzi, szkoda. Dzięki za wszystkie lata, za wszystkie asysty i strzelone bramki!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 20:04, #137 Crown [185.26.182.29]
Xavi, dzięki za wspaniałe lata gry w Barcy, zasłużyłeś na to, żeby twój ostatni sezon był ukoronowany trzykrotnie, oprócz tego życzę ci powodzenia w Katarze i mam nadzieję, że po zakończeniu kariery zawodniczej wrócisz do domu i fani będą mogli kibicować razem z Tobą na trybunach Camp Nou.
Jesteś legendą ;)
+ +1 -
Poziom: 5
dodano: 21.05.2015, 20:02, #138 Patrycja Bachmura
Dziękujemy Ci za wszystko co zrobiłeś dla tego klubu. Mamy nadzieję, że jeszcze wrócisz do nas. DZIĘKUJEMY. Visca el Barça!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:53, #139 żbik [84.10.171.141]
Xavi Hernandez - żywa legenda. Dziękuje za sukcesy z Barceloną i wielki talent oraz serce zostawione na Camp Nou. Visca el Barca!!!
+ +1 -
Poziom: 20
dodano: 21.05.2015, 19:51, #140 barcelonista10
Xavi, dziękujemy Ci za te 17 lat spędzone w Barcelonie, za piękne czasy triumfów oraz trudne lata porażek. Dziękujemy Ci za bramki i wspaniałe asysty. Barcelona nigdy Cię nie zapomni ponieważ powrócisz tam już jako bogatszy o nowe doświadczenia. Mam nadzieję że pisane Ci jest trenowanie Blaugrany na co wpływa Twój analityczny umysł prezentowany na murawie. Visca el Barça!!!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:50, #141 Cules Barça [91.201.120.134]
Dziękuje Ci Generale za te wszystkie lata w Barcelonie. Na zawsze odmnieniles caly football i moje spojrzenie na pilke nozna. Mam nadzieje ze w tym zesonie zdobedziesz z FC Barcelona wszystko. VéB
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 19:50, #142 GraciesXavi [46.232.133.190]
Dziękuję za te lata spędzone w Barcelonie,za te wspaniałe chwile jak i smutne,za walkę do końca za serce do Barcy.Jesteś już legendą w reprezentacji Hiszpanii jak i Barcy,jesteś nie zastąpiony na swojej pozycji! Zdobyłeś tyle trofeów co ja mogę sobie pomarzyć!Twoje kółeczka,pamiętam zawsze stawałem przed telewizorem i biłem Ci brawo,a wiesz dlaczego ? Bo nigdy nie widziałem takiego piłkarza,który tak potrafi utrzymać się przy piłce,podawać,robić to czego nie potrafią inni.Odchodzisz jako kapitan Barcy i z całego serca dziękuję Ci za to co zrobiłeś w Futbolu bo on byłby nudny.El Maestro mistrzu mój!To nie będzie ta sama Barca co bez Ciebie,ale wielka jak zwykle,coś co się dobrze zaczyna musi się szybko kończyć,ale taki jest Futbol potrafi zaskakiwać i doprowadzać do smutku.I za to wszyscy go kochamy.Gracies Xavi,Gracies.
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 19:46, #143 lascar [46.149.253.161]
Thank you for all this years, all goals, assists and millions of your passes. You will always be in Heart every Barca fan. You were Barca player and Now you become a Barca legend. We will remember you and we are waiting for your Come back as a coach.
VeB!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:43, #144 Mateusz [93.175.81.111]
Xavi,dzięki za te wszystkie lata spędzone w Barcelonie,byłeś i jesteś niezastąpiony,mam nadzieję że uda Wam się wygrać Ligę Mistrzów ! TRZYMAJ SIĘ ! Visca el Barca !
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 19:42, #145 shelby1993 [94.254.132.11]
Po prostu: DZIĘKUJĘ XAVI!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:42, #146 Młody [91.239.250.179]
Chciałem podziękować przede wszystkim za to, że mogłem bacznie przyglądać się rozwojowi Pańskiej kariery, gdyż jest pan moim idolem oraz za to że przyczynił się Pan do tylu sukcesów mojego ukochanego klubu jakim jest Barca. Życzę Wszystkiego Najlepszego i mam nadzieję, że wróci Pan do Barcy bo tu jest Pana dom.

Gracias Xavi! :)
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 19:36, #147 Oskwarek Paweł [31.61.129.121]
Barcelona to Ty! Ty jestes Barcelona! Sercem, Mózgiem i Dusza drużyny! Odchodzisz Kapitanie...konczy sie kolejny etap w drużynie...Dziekuje to za mało...Dom na Ciebie czeka...wracaj szybko...:)
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:34, #148 Kosso [46.238.64.182]
Byłeś, jesteś i pozostaniesz sercem Barcy. Dziękujemy za wszystko, generale!
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 19:31, #149 hubo17425 [109.196.43.92]
Dziękujemy generale ,za wszystkie lat spędzone w Barcelonie za wszystkie gole, asysty i sukcesy.Każdy do klubu dokłada po jednej cegełce a ty dolożyłeś ich wiele pamiętaj na zawsze pozostaniesz w naszych sercach .Może kiedyś jednak powrucisz na Camp Nou jako tren .dziękujemy
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:28, #150 Ave Generale [83.26.26.151]
To ktoś więcej niż piłkarz. Dzięki Maestro za ten sezon i za wszystkie jakże wspaniałe!
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 19:27, #151 xavitheking [155.133.35.72]
Jesteś mistrzem. Dziękuję Ci za te wszystkie lata w Barcelonie.
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:26, #152 TerraXwwX [46.76.6.250]
Xavi, dziękuje Ci za te lata spędzone w Barcelonie. Jesteś żywą legendą ! Mam nadzieje że powrócisz do nas, już nie w roli zawodnika, a świetnego trenera.
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 19:19, #153 xavito [79.190.102.102]
xavi wracaj jako trener aby Barca była tym czym jest dla nas i dla ciebie podziękować to za mało tobie nalezą się pokłony za to co zrobiłeś w klubie i reprezentacji wracaj szkolić swoich następców trzymaj się chłopaku PAMIĘTAMY O TOBIE I PAMIĘTAĆ BĘDZIEMY
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:18, #154 Dawid [83.5.0.44]
Dziękuję generale! Za wszystkie lata, za wszystkie emocje! Za każde trofeum! JESTEŚ WIELKI
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 19:17, #155 Przemko [46.239.141.178]
Jako wierny kibic Blaugrany od parudziesięciu lat, chciałbym bardzo Ci podziękować za te wszystkie lata, które spędziłeś na Camp Nou, za to, że byłeś, jesteś i zapewne będziesz wierny Katalońskiemu Klubowi. Życzę CI, Xavi wielu sukcesów zawodowch jak i prywatnych i mam nadzieję, że wciąż będziesz czynnie uczestniczył w życiu Barcelony, a za jakiś czas usiądziesz na ławce trenerskiej :) Jestem zaszczycony móc oglądać Ciebie w akcji przez te wszystkie lata. Visca el Barcelona !
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 19:09, #156 Krupa [46.22.172.194]
Dziękuje za wszystkie wspaniałe chwile które zafundowałeś nam. To były niesamowite lata. Dzięki XAVI
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 18:57, #157 Mateusz [80.56.63.93]
Dzięki Xavi za te niezapomniane lata w naszym ukochanym klubie. Sukcesów w nowym klubie i na nowej drodze życia. Z niecierpliwością oczekujemy twojego powrotu do Barcy Visca El Barca!!
+ 0 -
dodano: 21.05.2015, 18:54, #158 paZZi [78.8.182.126]
dalej jestem w szoku i nie wiem co powiedziec, powiem tyko tyle, dziekuje za wszystko Generale !! Jestes Wielki, sukcesów w ciag dalszym zyciu i powrotu do Barcy w roli Trenera
+ +1 -
dodano: 21.05.2015, 18:53, #159 Karol z Ostrowa Wlkp. [87.248.71.140]
Drogi Generale,

Dziękuje bardzo za to, że mogłem wychowywać się w czasie Pana gry w FC Barcelona, mój piłkarski światopogląd kształtował się czerpiąc wzorce z Pana gry, dokładność z jaką wykonuje Pan podania jest dla mnie wzorcem w codziennym życiu. Najbardziej dziękuje za to, że ukształtowałem się piłkarsko oraz mentalnie w czasach Pana świetności. Miłości do tego klubu nauczył mnie Dziadek, który w ostatnich chwilach swojego życia nie porzucił miłości do Blaugrany i prosił abym zawsze kierował się wartościami, które wpaja swoim kibicom ten klub. Powodzenia w dalszej karierze, mam nadzieję, że pójdzie Pan drogą Josepa Guardioli oraz Luisa Enrique i kiedyś zobaczę Pana na ławce trenerskiej naszego ukochanego klubu.

+ 0 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.