QUIZ

Co wiesz na temat poszczególnych piłkarzy Barcy i Realu? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie! ROZWIĄŻ QUIZ

Podziękuj FC Barcelonie za 2015 rok!

Serwisowe Łanczkowski @21.12.2015 | Przeczytano 1278 razy

Podziękuj FC Barcelonie za 2015 rok!
Źródło: fcbarcelona.com

Po raz kolejny, Barca.pl daje Wam niepowtarzalną okazję interakcji z naszym kochanym klubem! Wyślij do nas wiadomość z podziękowaniami za ten wspaniały rok, a my przekażemy je do Barcelony!

To już kolejna nasza akcja, gdzie serwis Barca.pl staje się łącznikiem pomiędzy klubem a kibicami. Mamy za sobą już trzy udane akcje:

Dodajmy, że przy każdej wyżej podanej akcji, dostaliśmy pozytywne wiadomości od klubu z raportem dostarczenia ich, co niezmiernie nas cieszy, że ani razu nie zawiedliśmy naszych kibiców i stanowimy bardzo ważną część w polskiej społeczności Cules.

Po sukcesach, jesteśmy zoobowiązany zoorganizować akcję "Podziękuj FC Barcelonie za 2015 rok"! 

Zasady są proste, w komentarzu piszesz krótką notkę z podziękowaniami dla klubu, za ten wspaniały rok, okraszony pięcioma trofeami.

My zbieramy wszystko w całość i wysyłamy to wszystko w formie elektronicznej, bądź papierowej, wszystko zależy od Was - wraz z rozwojem sytuacji.

Na Wasze wiadomości czekamy do 31.12.2015! 


Krótki regulamin:

  • Wiadomości mogą być w jęzku polskim, jednak mile widziane będą wypowiedzi po angielsku, bądź hiszpańsku.
  • Prosimy o nieużywanie wulgaryzmów i obraźliwych zwrotów
  • Nie trzeba mieć założonego konta 

Prosimy o przekazanie tej wiadomości do jak najwiekszej ilości osób! Pokażmy, że polska społecznosć Cules jest ogromna i wyślijmy jak najwięcej podziękowań!

Visca El Barça !!!!!!


Źródło: Własne

Tagi: barca.pl, Cules, Podziękowania

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (16 opinii) Obserwuj

Poziom: 10
dodano: 30.12.2015, 11:30, #1 Szpako
In name of me and all my family I want to Thanks to all Team for beautiful year. With smiles and tears after every game. You are part of are family and we are part of The Biggest Club in The World. Best wishes in New Year for All. Visca el Barca!!!
+ 0 -
dodano: 22.12.2015, 00:07, #2 barto96 [31.179.81.37]
To już 10 lat mija od kiedy zakochałem się w Barcelonie. Nigdy nie zapomnę tych sezonów w których sięgaliśmy po triumf w Lidze Mistrzów. To były wyjątkowe wieczory na Camp Nou okraszone zwycięstwami, ale najbardziej z tego 2015 roku zapamiętam ten dwumecz z Bayernem Monachium, te mecze pokazały siłę naszego zespołu i to był moment w którym wiedziałem że po takich meczach Liga Mistrzów będzie nasza. Chciałbym na koniec podziękować wszystkim zawodnikom za wspaniały 2015 rok i wieże że powtórzymy te sukcesy również w 2016 roku. Visca el Barca !!! i Visca el Catalunya !!!
+ 0 -
Poziom: 29
dodano: 21.12.2015, 20:45, #3 Tomek1704
To nasz rok. A wiek 21to nasz wiek Cules!
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 20:44, #4 adriano Barca [79.185.132.24]
Quiero dar las gracias al club por este maravilloso año. Estoy muy orgulloso de que yo pudiera volver a vivir esos momentos inolvidables con este equipo. Soy un gran Cule. Es más que una pasión. Yo envío, gracias sobre todo del personal del coaching y Luis Enrique, que demostró que es un gran entrenador en el lugar correcto. Doy las gracias a los jugadores que jugaron fútbol bonito y ellos dieron todo. Una vez más, gracias. VAMOS BARCA
+ 0 -
Poziom: 41
dodano: 21.12.2015, 19:43, #5 Redakcja: Izka
Cóż powiedzieć więcej: oby każdy kolejny rok był takim 2015-stym. Dziękuję za bordowo-granatowe wspomnienia. Za każdy mecz z osobna, a w szczególności za ten, który miałam przyjemność obejrzeć na żywo z trybun Camp Nou. Po raz pierwszy w życiu, lecz na pewno nie ostatni. Dziękuję za Dumę! VeB
+ 0 -
Poziom: 66
dodano: 21.12.2015, 18:34, #6 LukiGK1
Wymarzony sezon. Ten rok zapadnie w pamięciach kibiców na długie lata. Bardzo dziękujemy! xD
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 17:40, #7 kempo [79.185.248.125]
Dziękuję wam za fenomenalny sezon i za 5 tytułów, jesteście mistrzami! :)
Oby tak dalej! VeB
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 17:37, #8 Kazik [83.6.7.190]
Dziękuję wszystkim wam za kapitalny sezon, za trofea i za wspaniale emocje. Visca El Barca!!!
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 17:05, #9 Barça :) [84.205.15.149]
Serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich kibiców w Polsce za wszystkie trofea w roku 2015 i za wszystkie piekne chwile. Oby tak dalej Visca El Barça !!!
+ 0 -
Poziom: 3
dodano: 21.12.2015, 16:38, #10 cys06
Thank you for this year with a lot of cups, fun and happy. Next year will be the same or better. Thank you! Forca Barca! Vamos Barca!
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 16:18, #11 Radek be [31.174.156.212]
Dzieki za caly sezon , tyle radosci tyle sukcesow - kibice zawsze z wami Vamos!!
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 15:45, #12 iNiZeR [109.173.214.211]
Dziękuję Barcy za ten udany rok.Oby tak dalej!:-)
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 15:23, #13 kochambarce [83.31.206.3]
Dziękuję za ten wspaniały rok obfity w trofea !! 5 trofeów w jeden rok to naprawdę coś !!! Jesteście najlepsi !!! Visca el barca !!!!!
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 15:13, #14 KarolJR11 [93.105.122.202]
Bardzo dziękuję za ten wspaniały rok. Jestem dumny z bycia kibicem tak cudownego klubu.
Forca Barca !
+ 0 -
dodano: 21.12.2015, 14:09, #15 diskovsky [83.24.188.39]
Dziękujemy za ten kapitalny sezon, dlatego kocham ten wspaniały klub!

Również dziekuje dla barca.pl za tą akcję!
+ 0 -
Poziom: 17
dodano: 21.12.2015, 14:05, #16 NeroTFP
Serdeczne podziękowania dla całej Barcelony! Dla trenerów, piłkarzy, fizjoterapeutów oraz wszystkich pracowników klubu! To były niezapomniane emocje! Serdeczne dzięki!
+ 0 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.