QUIZ

Bayer Leverkusen będzie jednym z rywali FC Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Sprawdź... ROZWIĄŻ QUIZ

Nikt nie chce Douglasa

Transfery Łanczkowski @20.01.2016 | Przeczytano 2671 razy

Nikt nie chce Douglasa

FC Barcelona ma problem z pozbyciem się zawodnika. Nitk nie chce go w swoich szeregach, nawet za darmo. 

FC Barcelona ma dość spory kłopot z pozbyciem się brazylijskiego zawodnika. Klub nawet za darmo chce oddać defensora, jednak nawet to nie przyciągnęło nowych, potencjalnych pracodawców.

Jak informuje kataloński Sport, Barca chce, aby Douglas po raz kolejny wszedł w rytm meczowy, bowiem na Camp Nou gra bardzo mało . Osoby z klubu uważają także, że poza problemami sportowymi zawodnik miał spore problemy z zaadaptowaniem się do życia w Barcelonie.

To pierwszy taki przypadek, gdzie Azulgrana w taki sposób chce pozbyć się gracza. Występowały także inne 'niewypały' takie jak Hleb bądź Czyghrynski, jednak nie było problemów z ich sprzedażą.


Źródło: Sport.es

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (10 opinii) Obserwuj

Poziom: 29
dodano: 20.01.2016, 20:59, #1 Tomek1704
hahahah... wiedzialem ze z nim tak bd po pierwszych jego 2 meczach widzialem dla niego cojedynie lawke.
+ -2 -
Poziom: 11
dodano: 20.01.2016, 20:42, #2 Alferek
To ja się zamienię z nim za darmo ale chcę połowę jego kontraktu.
+ 0 -
Poziom: 84
dodano: 20.01.2016, 11:59, #3 Pustelnik
To w takim razie skoro jest zdrowy przerzucić go do rezerw niech tam pomaga chłopakom w utrzymaniu a w międzyczasie szukać mu nowego pracodawcy.
Lepsze to niż płacenie gaży za zwiedzanie miasta.
+ +1 -
Poziom: 37
dodano: 20.01.2016, 16:44, #4 Szerszeń7
Myślę, że to nie byłby zły pomysł. No chyba w Segunda División B odnalazłby się.
+ 0 -
dodano: 20.01.2016, 13:35, #5 Stary Dziad [5.172.252.229]
Osoba bezposrednio odpowiedzialna za jego sprowadzenie powinna byc pociagnieta do odpowiedzialnosci.
Od poczatku jego wielkiej kariery w Barcelonie mowilem aby go oddac gdzies szybko nawet za darmo.
Teraz okazuje sie jednak ze moze trzeba bedzie i doplacic...
Ten zawodnik pilkarsko to niemalze ZERO.
Poziom gry podobny do niektorych grajkow naszej extraklaPy!
Ale sa i lepsi tu od niego.
A moze go w Barcelonie dac na inny etat?
Kosiarka do trawy czy pompowanie pilek...
+ 0 -
Poziom: 47
dodano: 20.01.2016, 13:45, #6 Łanczkowski
Osoba od koszenia / pompowania z taką gażą? Kurczę, słaby deal :/
+ 0 -
Poziom: 47
dodano: 20.01.2016, 13:46, #7 Łanczkowski
"Osoba bezposrednio odpowiedzialna za jego sprowadzenie powinna byc pociagnieta do odpowiedzialnosci."

Nie wiem, czy jest to bezpośrednia osoba, ale w transferze Douglasa spore udziały miał ojciec Neymara, bądź fundacja którą kieruje.
+ 0 -
dodano: 20.01.2016, 13:15, #8 maxiu [83.31.111.96]
Hahahhahaha sie nie dziwie
+ 0 -
Poziom: 66
dodano: 20.01.2016, 13:07, #9 LukiGK1
W takim razie musimy poczekać do lata. Wtedy kluby będą uzupełniały braki w składach i na pewno ktoś się skusi na tego młodego Brazylijczyka, który ma jeszcze szansę stać się wielkim graczem, ale w Barcelonie raczej kariery już nie zrobi.
+ 0 -
Poziom: 29
dodano: 20.01.2016, 12:16, #10 njf10sao
Serio nikt go nie chce? Dziwne...znaczy rozumiem, mega nie wypał i w ogóle, ale nikt nie jest ciekaw jak by grał gdyby wszedł w rytm meczów? Przed tym transferem grał naprawdę spoko, jest jeszcze młody i ma szanse się odbudować.
+ 0 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.