Sprawdź swoją wiedzę dotyczącą Neymara! ROZWIĄŻ QUIZ

Lucho: Zdobyliśmy cenne trzy punkty

Konferencje prasowe Dawid Rajewski @28.08.2016 | Przeczytano 1109 razy

Źródło: fcbarcelona.com

Trener FC Barcelony podczas konferencji prasowej nie krył zadowolenia z odniesionego zwycięstwa na San Mames. Hiszpan stwierdził jednak, że jego zespół zmarnował kilka dogodnych sytuacji.

Prezentujemy najciekawsze wypowiedzi Luisa Enrique:

Przebieg spotkania:

Mecz w pewnym momencie toczył się w zawrotnym tempie, co nie jest typowe dla spotkań rozgrywanych na samym początku sezonu. Spodziewaliśmy się tego, że przeciwnicy zastosują wysoki pressing. Znacznie utrudnili nam wyprowadzanie piłki. W pierwszej połowie popełniliśmy kilka drobnych błędów. Wiele razy zdołaliśmy również wydostać się spod pressingu Athleticu. Udało nam się jednak zdobyć bramkę i zdjąć z siebie presję. W drugiej połowie mieliśmy wiele okazji, jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Zdobyliśmy cenne trzy punkty na bardzo trudnym terenie. Jestem  zadowolony z tego rezultatu.

Forma zespołu:

Moi piłkarze są w takiej samej formie jak w końcowej fazie poprzedniego sezonu. Zawodnicy są głodni sukcesu i mają chęć do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Źródło: marca.com