QUIZ

Sprawdź swoją wiedzę na temat pierwszych meczów FC Barcelony w danych edycjach Ligi Mistrzów! ROZWIĄŻ QUIZ

Świąteczny konkurs barca.pl!

Serwisowe Dawid Rajewski @23.12.2016 | Przeczytano 2192 razy

Świąteczny konkurs barca.pl!
Źródło: Własne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was konkurs z nagrodami!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas bycia razem, to magia opleciona zwyczajami, tradycjami i wierzeniami, to magiczna pora, kiedy wszystko się może zdarzyć i kiedy spełniają się życzenia. To również czas obdarowywania się prezentami, dlatego też ruszamy z konkursem dla naszych czytelników!

Co należy zrobić? To banalnie proste!

Wybierz oraz krótko opisz najlepszy Twoim zdaniem moment FC Barcelony w 2016 roku. 


ZASADY

  • Aby wziąć udział w konkursie trzeba posiadać konto na naszej stronie
  • Odpowiedzi na pytanie konkursowe udzielacie w komentarzu pod tym artykułem
  • Wypowiedź powinna liczyć minimalnie 40 słów

​NAGRODY

​1 miejsce- Książka pt. Andres Iniesta. Artysta futbolu. Gra mojego życia

2 miejsce- Książka pt. Pep Guardiola. Sztuka zwyciężania

3 miejsce- Nagroda niespodzianka!


23-go grudnia o godzinie 20:00 konkurs dobiegnie końca. Wszystkie komentarze po tej godzinie nie będą brane pod uwagę! Wygra wypowiedź, która zgromadzi największą liczbę plusów. W przypadku remisu zwycięzcę wyłoni zespół redakcyjny. Ogłoszenie wyników nastąpi 24-go grudnia o godzinie 14:00!


ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!


Źródło: Własne

Tagi: Barca, Barcelona, christmas, fc barcelona, FCB, Konkurs, La liga, Nagrody

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (25 opinii) Obserwuj

Poziom: 37
dodano: 23.12.2016, 21:11, #1 Redakcja: Dawid Rajewski
Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie! Wyniki już jutro w okolicach godziny 14! :)

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 23.12.2016, 21:12

+ +3 -
Poziom: 42
dodano: 24.12.2016, 02:57, #2 jeykey1543
Prosiłbym redakcje o przypatrzenie się mędzie, przepraszam użytkownikowi o nicku dawidczyk666, jeśli pisanie komentarza w ostatniej chwili po wlepieniu minusów wszystkim "rywalom" jest fair to Real chyba goli ze spalonych nie strzela tylko jak najbardziej fair LM wygrał. Życzę wszystkim normalnym kibicom Wesołych Świąt, a ci nienormalni może po gorszym początku Barcy będą kibicować innemu klubowi jak na sezonowców przystało i na koniec sezonu im oko zbieleje. Visca el Barca.
+ +1 -
Poziom: 19
dodano: 24.12.2016, 08:39, #3 dawidczyk666
Naprawdę nie rozumiem cię człeku, sam dajesz unlike, a że mam podobny argument (mecz Barca-Sevilla) to znaczy ze mamy podobne zdanie... a nie jakies zampawanie... nastepnym razem uzyj mózgu zanim cos napiszesz... badz Fanem, a nie antyfanem... szanuj innych i Wesołych Świąt
+ -1 -
Poziom: 19
dodano: 24.12.2016, 08:40, #4 dawidczyk666
a i prosze nie obrażać, bo to nie jest ludzkie, kultury chłopcze!
+ -1 -
Poziom: 37
dodano: 24.12.2016, 11:14, #5 Redakcja: Dawid Rajewski
Trochę kultury, Panowie.. ;)
+ 0 -
Poziom: 66
dodano: 24.12.2016, 14:21, #6 LukiGK1
jeykey1543 spokojnie!
Nie tylko on masowo dawał minusy. Takich było więcej. Nie ma co już spinać. Redakcja wybrała taką dziwną metodę plusowania, a wiadomo było, że każdy będzie się starał wyeliminować drugiego z gry. Sam miałem bardzo dużo plusów, ale jeszcze więcej minusów.
Phenom prosisz o kulturę, ale gdybyśmy się wszyscy spotkali na żywo to doszłoby do rękoczynów. Takiej bitwy o nagrody jeszcze nie widziałem na tej stronie. xd
+ +2 -
Poziom: 19
dodano: 23.12.2016, 19:56, #7 dawidczyk666
Według mnie najlepszym momentem FC BARCELONY w 2016 roku- był Finał Pucharu Króla przeciwko Sevilli. Był to bardzo emocjonujący i wyrównany mecz, a Barca mimo, iż grała od 36 minuty w 10. (Javier- red card) znakomicie sobie radziła. Niestety nie udało się jej strzelić gola w podstawowym czasie gry, lecz dokonała tego w dogrywce, w której pokazała, kto jest KRÓLEM... VeB i Wesołych Świąt

+ -3 -
Poziom: 42
dodano: 24.12.2016, 02:53, #8 jeykey1543
Może wygrasz sobie tą zasraną książkę, ale powiem ci tak na święta żebyś wiedział. Jako człowiek jesteś gównem. Minusować wypowiedzi wszystkich konkurentów po kolei nawet tego od kogo zmałpowałeś pomysł na komentarz potrafi tylko śmieć. Zadław się ością idioto !!!
+ 0 -
Poziom: 19
dodano: 24.12.2016, 08:39, #9 dawidczyk666
Naprawdę nie rozumiem cię człeku, sam dajesz unlike, a że mam podobny argument (mecz Barca-Sevilla) to znaczy ze mamy podobne zdanie... a nie jakies zampawanie... nastepnym razem uzyj mózgu zanim cos napiszesz... badz Fanem, a nie antyfanem... szanuj innych i Wesołych Świąt
+ -1 -
Poziom: 42
dodano: 24.12.2016, 13:19, #10 jeykey1543
dawidczyk666 drogi skunksie daje unlike bo nie podoba mi się twoje chamskie zachowanie. Nie za komentarz. tobie nie podobały się wszystkie komentarze, nawet ten, który streściłeś, żeby sobie wygrać coś w końcu w życiu. Szanuję spryt, że napisałeś ostatni, żeby nie narazić się na falę hejtu (w święta dobre nie?). Rozumiem, że konkurentom dałeś minusa, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną (chyba o plusy chodziło, ale redakcja nie przeczuła, że ludzie mogą być w ten wyjątkowy czas tak dla siebie niemili o kawałek papieru). Ale mogłeś chociaż przeczytać to co minusujesz albo wypowiedzi podobnej do swojej oszczędzić (i tak ci nie zagrażałem w walce na plusy, a tak zrobiłeś sobie problem, bo trafiłeś na nieodpowiedniego człowieka-ja nie odpuszczam). Tak byś sobie wygrał książkę o Inieście czy inną o Barcy, a że mnie zażenowałeś i zdenerwowałeś pozostanie ci smród skarpet. I jeszcze te twoje życzenia na koniec. Chcesz być fajny? Czy znowu zgapiasz po mnie? Człowiek copipast...
+ 0 -
dodano: 23.12.2016, 18:04, #11 Tosia [37.47.1.35]
Moim zdaniem takim momentem był walentynkowy mecz z Celtą Vigo na Camp Nou zakończony pogromem 6:1. To właśnie tutaj Barça pokazała, że może robić na boisku wszystko co tylko zechce i że są najpiękniej grającą drużyną na świecie. Trio MSN zabawiało niesamowitymi sztuczkami i akcjami przez cały mecz, a wykonanie karnego to tylko wisienka na torcie. Patrzenie jak oni bawili się w tym meczu piłką i jaką radość im to sprawiało to czysta przyjemność. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że komentatorom zabrakło słów!
+ 0 -
Poziom: 5
[Komentarz ukryty] Pokaż
Poziom: 84
dodano: 23.12.2016, 11:05, #13 Pustelnik
Nie będę wyszczególniał pojedyńczych meczów czy poszczególnych zagrań naszych piłkarzy.
Dla mnie ważny był każdy zwycięski mecz,obojętnie z jakim rywalem byśmy nie grali.
Każde zwycięstwo miało wpływ na mistrzostwo Hiszpanii a w sezonie 2016/2017 każdy wygrany bój przybliża nas do powtórzenia tego sukcesu.
Barcelona to taki klub,który gra o pełną pulę na wszystkich frontach dlatego nawet ze zwycięstwa nad trzecioligowym Herculesem cieszyłem się jak dzieciak z dropsa.
Były mecze ważniejsze i te mniej ważne ale w każdym nasi piłkarze dawali z siebie ile mogli aby nas nie zawieść.
Dlatego cieszę się z tego co już ugraliśmy i czekam na więcej.
+ -3 -
Poziom: 15
dodano: 23.12.2016, 02:56, #14 Szymon Łuczak
Osobiście uważam, że najlepszym momentem Barcelony w 2016 roku był przebłysk geniuszu Ardy Turana w meczu Superpucharu Hiszpanii, który odbył się w 17 sierpnia tego roku. Od samego sprowadzenia byłem wielkim fanem turka i nigdy nie wątpiłem, że wreszcie wpasuje się w styl Barcelony. Strzelił dwie wspaniałe bramki w 10 i 47 minucie, do tego dorzucił asystę przy golu Leo. Był oczywiście najaktywniejszym graczem na boisku, nie było widać po nim zmęczenia do samego końca meczu co pokazuje chociażby statystyka celnych podań. Tym meczem wydaje mi się, że udowodnił Enrique, że warto na niego stawiać, był to jak dla mnie przełomowy moment tego roku. Od tamtej pory z każdym kolejnym meczem gra on coraz lepiej, udowodnił to w meczu z Borussia Monchengladbach, również w ostatnim mecz z Herculesem. Zachwyca mnie jego walka o piłkę w środku pola, nigdy nie odpuszcza i zawsze biegnie za przeciwnikiem do końca. Dodatkowo jest mega skuteczny w ofensywie. Jestem zdania, że w tym momencie to właśnie jego osoba powinna częściej reprezentować Barce jako zawodnik podstawowy, aniżeli Neymar, do którego również mam wielki szacunek, ale w ostatnim czasie brakuje mu tego czegoś.
+ -4 -
Poziom: 42
dodano: 22.12.2016, 00:45, #15 jeykey1543
Może nie będzie to bardzo popularne i stworzy wśród kibiców Barcy pewien rozłam, ale meczem, który wg mnie był najbardziej emocjonujący, dramatyczny i też ważny jeśli chodzi o trofea było wygrane spotkanie o Puchar Króla z Sevillą. Zgodzę się że jest fajnie wygrać ligę, ale po początku sezonu to było wręcz oczywiste. Mimo wszystko emocje były do samego końca. Patrząc na terminarz. Jakbyśmy tego nie wygrali to byłoby frajerstwo. Granada, Espanyol, Betis, Gijon, La Coruna to nie są potęgi dlatego nie wybrałem właśnie tych spotkań. Może ktoś powiedzieć, że PK to jest gufno. Ok. Ale wygrać puchar z potentatem LE i to w tak niesprzyjających okolicznościach to jest jednak coś. Z tego też względu wybrałem to spotkanie, bo półfinały były jak Barca była w gazie, a finał mimo wszystko był niewiadomą i tak to wyglądało do 90 minuty. Potem siły się wyrównały, a genialny Leo przechylił szalę na naszą korzyść. Meczu z City nie wybrałem ze względu, że to faza grupowa. Tak samo jak porażka z City mnie nie boli, tak samo zwycięstwo jakoś bardzo nie cieszy. Fajnie wygrać z dobrą drużyną, ale póki co są testy nowych piłkarzy. Trochę odpadliśmy w lidze, ale wszystko jest do nadrobienia. Na LM trzeba mieć zmienników. Trzeba więc eksperymentować, czasem przegrywać i wyciągać naukę na przyszłość.
+ -4 -
Poziom: 28
dodano: 21.12.2016, 19:04, #16 Marek Wasiński
W moim przypadku jest to nieco dłuższy moment. Chodzi mi bowiem o ten cudowny kwietniowy tydzień, w którym Barcelona rozniosła Getafe, Deportivo i Spoting Gijon. 20 BRAMEK! Każdy kto miał na tym etapie wątpliwości co do mistrzowskich inklinacji Barcelony został oświecony magią jej futbolu. Każdy kto ciągle w nią wierzy mógł rozpływać się jak gorący karmel na gofrach. Każdy kto uwielbia futbol mógł po prostu usiąść, rozdziawić usta i patrzeć. Ja patrzyłem i zapamiętałem :)
+ -3 -
Poziom: 12
dodano: 21.12.2016, 10:57, #17 Maciek Twarowski
ja również nie będę oryginalny, ale mecz z Espanyolem, (może nie przypomniał) ale przywołał miłe wspomnienia z gry barcelony z poprzednich sezonów, mówię tu o magicznej bądź co bądź więzi porozumienia Leo z Iniestą. To co Panowie wyprawiali na boisku cofa Nas 2-3 lata wstecz gdzie wymiana piłki na tak krótkiej przestrzeni czy rajdy kiedy Leo mijał wszystkich jak slalomowe tyczki była praktycznie codziennością.
Widząc takie slalomy w głowie pojawiają się flashbacki z top10 zagrań w europejskim czy światowym futbolu gdzie zagrania Messiego zajmowały kilka z czołowych miejsc.
Jako fan barcelony nie potrawie przejść obojętnie obok takich fenomenalnych zagrań. Wiem że Leo i Andres zachwycą Nas jeszcze nie raz. ale końcówka roku w ich wykonaniu to świetny prognostyk na kolejne kolejki i fazy rozgrywkowe.
+ -3 -
Poziom: 20
dodano: 21.12.2016, 09:20, #18 barcelonista10
W tym kończącym się właśnie 2016 roku Barca przeżywała wzloty i upadki,bo żadna drużyna nie jest maszyną do wygrywania.Warto posłużyć się tą mądrą myślą gdyż ona jak kalka odnosiła się do Blaugrany w minionym sezonie.Rzecz jasna dotyczy to rywalizacji dwóch odwiecznych wrogów w La Liga.Po serii fantastycznej passy bez porażek i już dwucyfrowej przewagi Azulgrany nad Realem,wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały że to Barcelona po raz kolejny zdobędzie mistrzostwo.Jednak niespodziewanie i w niewytłumaczalny sposób Barca dostała zadyszki,doznała trzech kolejnych porażek w lidze,czym napędzała tylko zespół z Madrytu do coraz śmielszego naporu.W ostatniej kolejce stało się to o czym nawet najbardziej sceptycznym kibicom śnić się nie mogło.Barca została postawiona przed ścianą,od razu na myśl przychodziły koszmary El Tamudazo,kiedy w kończącym sezon spotkaniu,Barca straciła mistrzostwo.Jednak jak mówi przysłowie:Nic dwa razy się nie zdarza i rzeczywiście Blaugrana z punktem zapasu obroniła trofeum,a ile nerwów najedli się kibice klubu to poprostu nie do wypowiedzenia.
+ -4 -
Poziom: 6
dodano: 20.12.2016, 23:17, #19 Konstanty Kostek Karkulowski
Trochę inaczej ale to zapadło mi w pamięć /Myślę ze jedno z wydarzeń(nie chodzi mi o bramki kontrakty mecze ) ważniejszych które pamiętam jakie było to pożegnanie przez kibiców i piłkarzy legendy klubowej Johana Cruyffa który zmarł w Marcu tego roku. Oprawa przed meczowa była mega co pokazało pamięć kibiców do zawodników i zżycie z klubem . Piłkarze grali z napisem na koszulkach .Takich kibiców się uwielbia i to oni są naprawdę 12 zawodnikiem .
+ -3 -
dodano: 20.12.2016, 21:07, #20 Kacper-ski [185.55.65.98]
Moim zdaniem najlepszym momentem FC Barcelony w 2016 roku było zwycięstwo z Deportivo. Dało ono pewnego rodzaju restart po nieudanych meczach i stracie cennych punktów. Dzięki meczowi z Deportivo Barca odzyskała łatwość, swobodę, zaliczyła ogromny progres. Oprócz dodania pewności siebie drużynie, mecz ten zapamiętałem z powodu radości jaką prezentowali piłkarze i sam Luis Enrique. Było to dla mnie piękne, widzieć uśmiechy wszystkich postaci ukochanego klubu jednocześnie, świętujące wysokie zwycięstwo.
+ -1 -
Poziom: 7
dodano: 20.12.2016, 15:10, #21 Łukasz Musiałek
Moim zdaniem najlepszym momentem FC Barcelony w 2016 roku była ostatnia kolejka sezonu 2015/16. Mecz z Granadą który Barcelona wygrała 3:0 po hattricku Luisa Suareza, który dzięki tym trzem trafieniom mógł być pewny o Trofeo Pichichi, a tym zwycięstwem Barcelona zdobyła Mistrzostwo Hiszpanii, oraz mecz ten był tylko podsumowaniem bardzo dobrego sezonu w wykonaniu FC Barcelony.
+ -2 -
Poziom: 41
[Komentarz ukryty] Pokaż
Poziom: 7
dodano: 19.12.2016, 22:30, #23 matimateo990
Mi najbardziej w pamięć zapadł mecz Barca-City gdzie właśnie Barcelona wygrała 4-0 według mnie był to dobry mecz całej drużyny oraz wykorzystanie słabej dyspozycji City. Oczywiście nie sposób jest zapomnieć o klopsie Bravo nie wiem co myślał wyskakując do piłki przed polem karnym ale jak oglądałem ten mecz to padłem ze śmiechu.Było mi go również trochę żal jako były gracz Barcelony grał na prawdę słabo w ekipie Guardioli i zaliczył takiego klopsa, w każdym razie City i tak się opłaciło u siebie wygrywając 3-1.Barca i tak wyszła z pierwszego miejsca ,także wszystko dobrze się skończyło.I teraz tylko czekać do Lutego na mecz z PSG.
+ -3 -
Poziom: 66
dodano: 19.12.2016, 22:02, #24 LukiGK1
Według mnie najlepszy i najbardziej emocjonujący moment tego roku to zacięta walka o mistrzostwo w poprzednim sezonie do ostatniego meczu. Po trzech porażkach z rzędu w lidze z kolejno Realem Madryt, Sociedad i Valencią obudziliśmy się w spotkaniu z Deportivo wygrywając wysoko 0:8 na wyjeździe. Potem wygrywaliśmy wysoko już do końca czując ciągle oddech Atletico i Realu na plecach, ale daliśmy radę utrzymać pierwsze miejsce i ostatecznie mistrzostwo trafiło do naszej gabloty.
+ -1 -
Poziom: 28
dodano: 19.12.2016, 21:34, #25 DLUGI
Jako, że największe emocję czyli dalsze zmagania w lidze mistrzów przed nami to skupię się na wczorajszym derbowym meczy z Espaniolem.
Chyba każdy się ze mną zgodzi, że akcja Iniesty oraz Messiego zwieńczona bramką Suareza nie była czymś normalnym. Po raz kolejny zobaczyliśmy kosmicznego Messiego w najlepszym wydaniu. Ileż on tam zawodników minął...
Potwierdziły się tylko słowa wielu którzy uważają go za najlepszego zawodnika jakiego widział świat.
Ale to nie koniec, za chwilę zaasystuje przy bramce Alby znowu objeżdzając linię defensywną a na końcu zakłada siatkę bramkarzowi Espaniolu.
Właśnie takie akcję chcę oglądać w grze Barcelony i życzę wam i sobie by nie zabrakło ich w tym sezonie.
Wesołych Swiąt :)
+ -2 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.