QUIZ

Sprawdź swoją wiedzę na temat Camp Nou! Czy największy stadion w Europie ma przed Tobą jakiekolwiek... ROZWIĄŻ QUIZ

Pique może zostać ukarany przez Komitet Techniczny Arbitrów!

Doniesienia SuperPatsonFCB @06.01.2017 | Przeczytano 1658 razy

Pique może zostać ukarany przez Komitet Techniczny Arbitrów!
Źródło: Mundo Deportivo

Organizacja w poniedziałek przeanalizuje słowa Hiszpana dotyczące sędziego meczu z Athletikiem.

Po wczorajszym, przegranym 1:2, spotkaniu z Athletikiem BilbaoGerard Pique w krytyczny sposób odniósł się do pracy arbitra - Davida Fernandeza Borbalana. Przypomnijmy, że sędzia nie podyktował dwóch rzutów karnych dla Barcelony (z czego jeden był oczywisty) oraz nie pokazał czerwonej kartki Adurizowi w pierwszej połowie, gdy ten uderzył w twarz UmtitiegoPique wypowiedział się o sędziowaniu następująco:

Karny na Neymarze był oczywisty, zresztą po tym, co zrobił na mnie Gorka Iraizoz również. Ale teraz już wiemy jak to wszystko działa. Widzieliśmy przecież co działo się wczoraj w meczu Sevilli z Realem i ogólnie w ostatnim czasie. Chcemy grać w piłkę nożną, a nie w ruletkę, co powoduje poziom sędziowania.

 

Jak poinformował dzisiejszego popołudnia dziennikarz COPE - Isaac Fouto, Komitet Techniczny Arbitrów przeanalizuje w poniedziałek słowa wypowiedziane przez hiszpańskiego stopera i zastanowi się, czy powyższa wypowiedź kwalifikuje się do ukarania zawodnika. Jeśli tak - Gerard Pique może nie wystąpić w rewanżowym meczu, który rozegrany zostanie w środę.

 


ZOBACZ TAKŻE: Ciekawostki po meczu z Athletikiem


 


Źródło: Mundo Deportivo, COPE

Tagi: Barca, Borbalan, Copa del Rey, fc barcelona, FCB, Gerard, Hiszpania, klub, Komitet Techiczny Arbitrów, pique, Puchar Króla, Sędziowie

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (15 opinii) Obserwuj

dodano: 07.01.2017, 22:58, #1 Barca [78.88.90.224]
A tak na marginesie real podaj adres tchurzu parszywy, wykopie cię z tej nory. Chyba że chcesz mój to podam ci nr tel to się jakoś ustawimy. Co ty na to gnido parszywa?
+ +1 -
dodano: 07.01.2017, 22:50, #2 Barca [78.88.90.224]
Drodzy koledzy ja już dawno dałem sobie spokój z tym zakompleksialym typem o haniebnym pseudo real bo jak to się mówi jak swini plujesz W twarz to powie że deszcz pada. Myślę że nawet fani realu by się za niego wstydził. Moim zdaniem jest utytym lysym koniobijca który boi się nosa wytchnac zza komputera i tylko w ten sposób może dac upust swoim frustracjom. W realu boi się odezwać bo ktoś może pokrzyczec. Poprostu ignorujmy gnoja a jak bozia da kiedyś spotykać komuś z nas tego lachociaga to dostanie oklep w ten ryj co łaskę robi Ronaldo w myślach co wieczór przed dobranocka
+ 0 -
dodano: 07.01.2017, 22:50, #3 Barca [78.88.90.224]
Drodzy koledzy ja już dawno dałem sobie spokój z tym zakompleksialym typem o haniebnym pseudo real bo jak to się mówi jak swini plujesz W twarz to powie że deszcz pada. Myślę że nawet fani realu by się za niego wstydził. Moim zdaniem jest utytym lysym koniobijca który boi się nosa wytchnac zza komputera i tylko w ten sposób może dac upust swoim frustracjom. W realu boi się odezwać bo ktoś może pokrzyczec. Poprostu ignorujmy gnoja a jak bozia da kiedyś spotykać komuś z nas tego lachociaga to dostanie oklep w ten ryj co łaskę robi Ronaldo w myślach co wieczór przed dobranocka
+ +1 -
[Komentarz ukryty] Pokaż
Poziom: 42
dodano: 06.01.2017, 22:19, #5 jeykey1543
A jednak nie dyndasz. Gdzie ta sprawiedliwość?
+ +2 -
dodano: 07.01.2017, 01:52, #6 REAL [78.11.90.2]
O ty hamie zaje..abny powiedz gdzie na jakim zad,,,upiu mieszkasz to tam wpadnę do ciebie
+ -2 -
Poziom: 84
dodano: 07.01.2017, 11:31, #7 Pustelnik

Ty głupia łachudro...
A gdzież to ty sam chcesz się wybierać w podróż❓
Przecież ty już 300 metrów od ojcowej obory tracisz orientację,zaginiesz i kto cię będzie szukał❓
Nabazgroliłeś,że miałeś psa...
Jak miałeś to znaczy,że już nie masz.
Pewnie zdechł z głodu bo nie załapałeś głupku czaczy,że trzeba zwierzaka karmić.
Sam się obżerałeś a piesek pościł aż wyciągnął łapki.
Jedna dobra rada chociaż do ciebie i tak nic nie dociera.
Nie strasz,nie strasz bo się zesrasz!
+ +2 -
dodano: 07.01.2017, 14:55, #8 REAL [78.11.90.2]
Jestes następny do odstrzału pustelnik frajerze chociaż już mi dawno za skóre zaszedłeś ale i tak jesteś drugi na mojej czarnej liscie pajacu
+ -2 -
Poziom: 84
dodano: 07.01.2017, 09:30, #9 Pustelnik
Zobaczymy jak Komitet Techniczny Arbitrów zareaguje na bandycki wybryk Aduriza...
Jak puszczą to płazem to wystawią sobie nie najlepsze świadectwo,zresztą wiarygodność tej bandy i tak jest mocno nadwątlona.
+ +1 -
Poziom: 41
dodano: 07.01.2017, 07:42, #10 budrys60
Odpowiedzcie mi kibice ,gdzie takie debile jak ten REAL [78.11.90.***] się wykluwają,bo chyba normalny poród w tym przypadku jest nie możliwy.
+ +1 -
dodano: 07.01.2017, 08:57, #11 REAL [78.11.90.2]
Morda.Miałem psa o imieniu budrys .Do budy!!
+ -3 -
dodano: 06.01.2017, 20:43, #12 Stary Dziad [31.0.46.215]
Ma pełne prawo do komentowania pracy przestępców.
Jeśli go ukarzą, będzie to tylko potwierdzeniem na słowa Pique wobec tej mafii.
+ +3 -
Poziom: 66
dodano: 06.01.2017, 19:57, #13 LukiGK1
W Anglii za takie teksty Pique zostałby zawieszony, ale Aduriz również. A Borbalan odpocząłby sobie od sędziowania przez dwie kolejki. Pieprzone Tebasy..
+ 0 -
Poziom: 58
dodano: 06.01.2017, 18:00, #14 ZLATKO
Nie zdziwi mnie, jeśli Pique zostanie zawieszony, a Aduriz, który nie tylko za groźny dla zdrowia, ale i życia atak na Umtitiego nie zostanie ukarany. Co z tego, że w normalnych warunkach taki Aduriz poszedłby siedzieć na kilka miesięcy do więzienia? Ważne, że w Hiszpanii rządzi podobnie jak w Polsce czerwona mafia i to samo tyczy się władz ligi. Zamiast zajmować się bandytą Adurizem będą skupiali się nad wyrażeniem swojego zdania przez Pique. Taka to właśnie panuje "wolność słowa" w Hiszpanii? Ciekawe dlaczego tym nie zajmie się Komisja Europejska i "elity" Unii Europejskiej?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2017, 18:01

+ +4 -
Poziom: 41
dodano: 06.01.2017, 17:56, #15 budrys60
To dobrze ,że Go nie rozstrzelają.
+ +3 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.