QUIZ

Uważasz, że pamiętasz wszystkie wydarzenia związane z FC Barceloną, które miały miejsce w 2015... ROZWIĄŻ QUIZ

Oficjalnie: Neymar nie zagra w El Clasico!

El Clasico Patryk Tabak @11.04.2017 | Przeczytano 4144 razy

Oficjalnie: Neymar nie zagra w El Clasico!
Źródło: Sportskeeda

Komisja Rozgrywek zawiesiła Brazylijczyka na trzy spotkania.

Najczarniejszy scenariusz się sprawdził. Po tym, jak po otrzymaniu czerwonej kartki w meczu z Malagą ironicznie oklaskiwał sędziego technicznego (co do protokołu meczowego wpisał Gil Manzano), Neymar został zawieszony przez Komisję Rozgrywek na trzy spotkania. Oznacza to, że Brazylijczyka zabraknie w Klasyku, który zostanie rozegrany 23 kwietnia.

Oprócz klasycznego zawieszenia za otrzymanie czerwonej kartki, Komisja Rozgrywek powołując się na artykuł 117 Kodeksu Dyscyplinarnego nałożyła na Neymara karę dwóch spotkań pauzy. Oprócz meczu na Santiago Bernabeu, 25-latek nie zagra także przed własną publicznością z Osasuną.

W zaistniałej sytuacji Luis Enrique prawdopodobnie ustawi zespół w formacji 4-4-2, bądź da szansę Paco Alcacerowi, który ostatnimi czasy radzi sobie bardzo dobrze. Na jakiekolwiek rozwiązanie Asturyjczyk by się jednak nie zdecydował, jedno jest pewne - Neymar w idiotyczny sposób osłabił zespół w kluczowym momencie sezonu.


ZOBACZ TAKŻE: Pep Guardiola chce sprowadzić perłę z La Masii



Źródło: AS

Tagi: Barca, El Clasico, fc barcelona, FCB, Hiszpania, La liga, Neymar, Real Madryt, RFEF

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (11 opinii) Obserwuj

Poziom: 41
dodano: 12.04.2017, 17:59, #1 budrys60
Taki ''urok''posiada La Liga.
+ 0 -
Poziom: 66
dodano: 12.04.2017, 00:25, #2 LukiGK1
Jakie jest sędziowanie w Hiszpanii każdy wie, ale sytuacji z ukaraniem Neymara bym w to nie plątał. Ja jestem zły na Brazylijczyka, a nie na sędziego. W każdym meczu Ney ma coś do powiedzenia sędziemu, albo rywalowi. Prawda jest taka, że wyleciał za dwa bezsensowne nieprofesjonalne zagrania. Co innego wylecieć za dwie żółte po wślizgach w obronie, a co innego jak NAPASTNIK wylatuje za sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Napisałem pozycje Neymara dużymi literami, bo gracz z tej części boiska nie powinien wylecieć z boiska, chyba że starał się pomóc kolegom z obrony na tyłach i przypadkowo ,,uszkodził'' kogoś swoimi korkami. Na miejscu klubu jeszcze bym mu obciął jedną tygodniówkę i tyle w temacie. Teraz, żeby wygrać z Realem bez naszego świetnego skrzydłowego, (..i w takiej formie,- ostatnie dwa mecze) będziemy chyba musieli najpierw naćpać Ramosa i spółkę.
+ 0 -
Poziom: 44
dodano: 11.04.2017, 22:12, #3 CR7 RM
hipokryzja, ja tak bym to ujal :D
+ 0 -
Poziom: 58
dodano: 11.04.2017, 19:59, #4 ZLATKO
Oczywiście Neymar nie powinien być zawieszony, ale został. Nic nowego. Witamy w La Liga. Piłkarscy bandyci, którzy faulują przeciwnika na tyle ostro, że ten wylatuje na kilka miesięcy dostają tylko żółte kartki(przykład faul na Vidalu), a Neymar nikomu nie zrobił żadnej krzywdy i dostaje 3 mecze zawieszenia. Domyślam się, że kibice Barcelony są wyjątkowymi zwolennikami niepodległości Katalonii. Prezes ligi francuskiej mówił, że czeka na nas z otwartymi ramionami.
+ +1 -
dodano: 11.04.2017, 20:19, #5 Stary Dziad [37.248.160.109]
Należałoby także karać sędziów za popełniane błędy - degradacją, karą finansową i zmianą w trakcie meczu!
Wtedy by zostały zminimalizowane skutki ich tzw pomyłek za które te QRWY nigdy nie mają kar a bezsprzecznie wiele w kieszeni.
+ 0 -
dodano: 11.04.2017, 19:06, #6 Stary Dziad [37.248.160.109]
To robota pereza i tej mafii, specjalnie dobrany sędzia - przestępca!!! drukujący pod real.
Jak można dać kartkę za wiązanie buta.
Do tego nie robił tego dwa razy. Raz, to upomnienie albo nie zawracanie sobie głowy, QRWA!
+ +1 -
Poziom: 21
dodano: 11.04.2017, 19:51, #7 Redakcja: Patryk Tabak
Neymar nie dostał kartki za wiązanie buta. Neymar dostał kartkę za uniemożliwienie wznowienia gry i niesłuchanie poleceń sędziego, który mu zwrócił uwagę. Podstawy do żółtej kartki były i została ona dana. Poza tym, z całym szacunkiem, ale Ney kombinuje ze zmianą butów w każdym spotkaniu ostatnio.
Akurat winą sędziego za czerwoną kartką bym nie obarczał, bo została jak najbardziej słusznie pokazana. A co do zawieszenia na klasyk - Neymar nie wytrzymał i doskonale o tym wie, że popełnił błąd (sam miał zgłosić się do prywatnego psychologa Luisa Enrique) i tyle. Regulamin jaki jest, taki jest, ale trzeba się do niego stosować, jeśli w danych rozgrywkach bierze się udział.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.04.2017, 19:53

+ +1 -
dodano: 11.04.2017, 20:15, #8 Stary Dziad [37.248.160.109]
Ja to wszystko wiem, tyle że jeden sędzia da kartkę za wiązanie buta/blokadę chwilową wznowienia gry a inny nawet o tym nie pomyśli.
Te sędzia akurat czatował na m.in. takie zachowanie i zrobił swoje.
Poza tym jak dotąd piłkarzy się karze za pewne złe zachowania a PRZESTĘPCÓW WSPIERANYCH PRZE MAFIE - NIE!
Przestępców, czyli gwizdkowych tak wiele razy wypaczających wyniki meczów, punkty a nawet mistrzostwo kraju. Choćby mecz z Atletico i BANDYCKA decyzja Lahoza o nieuznaniu bramki Leo na 2-1 dającej Barcelonie tytuł.
I może wg Ciebie była to decyzja prawidłowa? zgodna z przepisami???
+ +1 -
dodano: 11.04.2017, 19:21, #9 Stary Dziad [37.248.160.109]
Dodam też, że bez Neymara mogą ograc real bez problemu.
+ +1 -
dodano: 11.04.2017, 19:43, #10 jordus [89.70.50.97]
No nie będzie tak łatwo bez Neymara
+ 0 -
dodano: 11.04.2017, 18:38, #11 jordus10 [89.70.50.97]
Nasz atak w tym roku nie istnieje bez Neymara...
+ -1 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.