Uważasz, że pamiętasz wszystkie wydarzenia związane z FC Barceloną, które miały miejsce w 2015... ROZWIĄŻ QUIZ

Juan Carlos Unzué: Możemy zatrzymać Messiego, ale co zrobimy z resztą?

Konferencje prasowe Silent @11.01.2018 | Przeczytano 294 razy

Źródło: Marca

Trener Celty Vigo wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej.

Już dzisiaj o 21:30 Barcelona podejmie na Camp Nou drużynę Juana Carlosa Unzué w ramach 1/8 finału Pucharu Króla. W pierwszym meczu padł remis 1:1.

O meczu na Camp Nou:

Przyjechaliśmy z drużyną wypoczętą i mamy zamiar stawić czoła po raz kolejny. Kwestia gry przeciwko Barcelonie w tym meczu będzie bardzo ważna w tym sensie, że albo przechodzimy, albo odpadamy.

O wyeliminowaniu Barcelony:

Skoro potrafiliśmy zremisować z nimi dwa razy w tym sezonie, dlaczego nie mielibyśmy zrobić tego po raz trzeci, albo nawet zwyciężyć. Wiem z doświadczenia, że Celta nie jest łatwym przeciwnikiem dla Barcelony. Zrobiliśmy wiele, żeby nie czuli się komfortowo w grze z nami.

O początku roku z Realem i Barceloną:

Pomogło nam to potwierdzić, że podążamy dobrą drogą i możemy mierzyć się z drużynami na najwyższym poziomie.

O związku meczu ligowego z pucharowym:

Nasz styl gry nie będzie się zbytnio różnić od tego, co graliśmy miesiąc temu w meczu ligowym na Camp Nou. Teraz faworytem spotkania jest Barcelona, ponieważ zdobyli bramkę na wyjeździe i grają u siebie. Mamy nadzieję, że rywale nie będą mieli swojego najlepszego dnia i wygramy.

O przewidywaniach gry Barcelony:

Będą próbować kontrolować grę i rozgrywać piłkę na naszej połowie. Będziemy szukać sposobu, aby sprzeciwić się takiej grze. Przyjazd na Camp Nou, aby bronić się przez dziewięćdziesiąt minut, mając nadzieję na okazje, to nie jest według mnie najlepszy sposób na zwycięstwo.