Z okazji ostatniego dnia okienka transferowego mamy dla Was test z wiedzy na temat ruchów... ROZWIĄŻ QUIZ

Z obozu rywala: Chelsea wraca do żywych

Rywale Barcy Cules12 @13.02.2018 | Przeczytano 395 razy

Źródło: twitter

Najbliższy rywal Barcy w Lidze Mistrzów odniósł pewne zwycięstwo w meczu ligowym i tym samym przerwał passę spotkań bez zwycięstwa!

Chelsea wraca do żywych! Po bardzo trudnym okresie, w którym drużyna nie potrafiła odnieść zwycięstwa i gubiła punkty z drużynami z dolnej części w tabeli, a trener był na wylocie z klubu, w końcu udało im się przerwać passę meczów bez porażki. Wszystko za sprawą pewnego zwycięstwa nad West Bromwich Albion w ostatnim starciu ligowym. Drużyna z Londynu wygrała je 3:0, a bramki strzelali Hazard i Moses.

Zwycięstwo The Blues sprawia, że w końcu w ich obozie temperatura nieco opadła. Na kilka dni przed ważnym starciem w Lidze Mistrzów z Barceloną w końcu pokazali oni trochę prawdziwego futbolu i nieco uspokoili swoich fanów. Zwycięstwo z czerwoną latarnią Premier League nie sprawi jednak, że kryzys zostanie zażegnany. By tak się stało, drużyna w najbliższym starciu ligowym znów musi odnieść przekonywujące zwycięstwo, a później w meczu na Stamford Bridge postawić się Barcy

Pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea, a Barceloną już 20 lutego w Londynie.

Źródło: barca.pl