Sprawdź, ile wiesz o karierze Carlesa Puyola! ROZWIĄŻ QUIZ

Luis Suárez: Pokazaliśmy, że jesteśmy wielkim zespołem

Wywiady Pawel Polgrabia @28.10.2018 | Przeczytano 644 razy

Źródło: EFE

Urugwajczyk nie krył zadowolenia po meczu z Realem, w którym popisał się hat-trickiem.

Luis Suárez był jednym z głównych bohaterów dzisiejszego starcia z Realem Madryt. Urugwajczyk zdobył trzy bramki, czym mocno przyczynił się do wysokiego zwycięstwa Barcelony. Po końcowym gwizdku napastnik udzielił wypowiedzi dla mediów.

Pokazaliśmy, że jesteśmy wielkim zespołem. Powinniśmy być dumni. Prawie w każdym sezonie trafiam przeciwko Realowi. Osobiście był to dla mnie bardzo ważny tydzień, w którym urodziło mi się trzecie dziecko. To, że moje dzieci towarzyszyły mi na stadionie, jest dla mnie bardzo ważne.

Postawa Królewskich:

Trzeba zrozumieć piłkarzy Realu, ponieważ są kolegami z zawodu. Wyszli na drugą połową z chęcią odrobienia strat. Szybko strzelili gola i mieli kolejną okazję, ale jako zespół wykonaliśmy dobrą pracę. Wykorzystaliśmy przestrzenie, aby przeprowadzić kontratak, który zamknął to spotkanie.