Ivan Rakitić nie zagra z Atletico Madryt

Kadra FCB Karol Ożóg @11.11.2018 | Przeczytano 350 razy

Źródło: Twitter

Chorwacki pomocnik w dzisiejszym spotkaniu z Betisem obejrzał dwie żółte kartki.

Spotkanie z Realem Betis zupełnie nie ułożyło się po myśli Barcelony. Upokarzająca porażka i strata czterech bramek na własnym stadionie to nie jedyny problem Ernesto Valverde. Hiszpański trener w hitowym starciu z Atletico Madryt nie będzie mógł skorzystać z Ivana Rakiticia. Chorwacki pomocnik w dzisiejszym meczu obejrzał dwie czerwone kartki, które wykluczają go z tego spotkania.

Chorwat pierwszy żółty kartonik obejrzał w tuż przed przerwą, kiedy nadepnął na stopę jednego z rywali. Drugą kartką sędzia ukarał go za przerwanie dobrze zapowiadającej się akcji rywali i wyrzucił go z boiska. Tuż po zejściu Rakiticia Barca straciła czwartą bramkę w tym spotkaniu i nie dała rady się już podnieść, ostatecznie przegrywając 3:4.

Źródło: barca.pl

Tagi: Atletico Madryt, Barca, fc barcelona, Ivan Rakitić, La liga