Już za około dwa tygodnie ruszy długo wyczekiwana faza grupowa Ligi Mistrzów. Sprawdźcie swoją... ROZWIĄŻ QUIZ

Ángel Trujillo

Biografia

Trujillo urodził się na przedmieściach Madrytu. Rozpoczął swoja karierę w CD Guadalajara w Tercera División. Następnie w 2007 roku przeniósł się do CD Azuqueca, do drużyny grającej w lidze regionalnej, gdzie grał do końca sezonu 2006/07.

Kolejne sezony spędził w rezerwach Almeríi. 18 marca 2012 roku zadebiutował w pierwszym zespole w meczu z Valladolid zremisowanym 1-1, zagrał niecałą drugą połowę. 27 maja 2012 roku Trujillo rozegrał swój drugi mecz w barwach Almeríi przeciwko swojemu byłemu klubowi CD Guadalajara. W czerwcu 2012 roku został włączony do kadry pierwszego zespołu Almeríi na stałe. Ángel zaczął sezon 8 września meczem z CE Sabadell FC, przegranym 0-3. Sezon 2012/13 był znakomitym dla Hiszpana, ze względu na problemy z Hernánem Pellerano, zastąpił go na pozycji środkowego obrońcy. 12 lipca 2013 roku Trujillo odnowił kontrakt, związał się z klubem na 5 lat. Debiut w Primera División nastąpił 19 sierpnia z Villarreal CF, przegranym 2-3. Pierwszego gola w karierze strzelił w meczu z Barceloną 2 marca 2014 roku, przegranym 1-4.