Twierdzisz, że dużo wiesz o Leo Messim? Sprawdź swoją wiedzę o gwieździe FC Barcelony! ROZWIĄŻ QUIZ

LAS PALMAS - FC BARCELONA

01.03.2018, godzina 21:00 miejsce: Estadio de Gran Canaria, sędzia spotkania: Antonio Mateu Lahoz, widzów: 23778

Paco Jémez

Ostatni sprawdzian oblany, remis z Las Palmas!

Relacje Karol Ożóg @01.03.2018 | Przeczytano 1673 razy

Źródło: twitter

FC Barcelona niespodziewanie zremisowała z Las Palmas 1:1!

W czwartkowy wieczór FC Barcelona mierzyła się na wyjeździe z Las Palmas. Na Estadio Gran Canaria kibice oglądali dominację gości, którzy jednak drugiej połowie mieli spory problem z konstruowaniem akcji i tylko zremisowali 1:1. Gola dla Barcy zdobył Leo Messi, zaś dla Las Palmas strzałem z rzutu karnego odpowiedział Calleri.

Pierwsza połowa na Wyspach Kanaryjskich przebiegała w dużej mierze pod dyktando Barcelony, która od pierwszych minut zdominowała rywali i raz po raz atakowała na ich bramkę. Już w 7. minucie Leo Messi Luis Suarez stanęli przed znakomitą szansą, jednak w sytuacji dwa na jeden z bramkarzem Urugwajczyk trafił wprost w golkipera. Zmarnowana sytuacja nie podłamała Leo Messiego. W 21. minucie znakomicie przymierzył z rzutu wolnego i dał prowadzenie Barcelonie. Był to gol numer 599. w karierze Leo.

Kolejne bramki dla Barcy miały przychodzić od tego momentu z łatwością, jednak Las Palmas przez pozostałą część pierwszej odsłony broniło się bardzo dobrze, zresztą również Barcelona spuściła z tonu. Do przerwy oglądaliśmy zatem tylko jedną bramkę, jednak kibice Dumy Katalonii mogli być spokojni, ponieważ goście totalnie zdominowali pierwszą część spotkania.

W drugą połowę zdecydowanie lepiej weszli gospodarze. Po wznowieniu gry, szybko przenieśli się pod bramkę Barcy i tam zaczęły się problemy Dumy Katalonii. Po rzucie rożnym faulowany był gracz Kanarków, sędzia wskazał na jedenasty metr, a bardzo kontrowersyjną jedenastkę pewnie wykorzystał Calleri. Kolejne minuty znów stały pod znakiem dominacji Barcy, której jednak brakowało precyzji.

Do końca meczu już niewiele się wydarzyło. Barcelona napierała, starała się strzelić zwycięską bramkę, jednak na staraniach się skończyło. Nie pomagał również sędzia, który stał się antybohaterem meczu. Ostatni egzamin przed hitem z Atletico Madryt oblany! Przewaga nad wiceliderem zmalała do pięciu oczek.

Źródło: barca.pl

Tagi: Barca, fc barcelona, FCB, La liga, Las Palmas

Komentarze (14 opinii) Obserwuj

dodano: 02.03.2018, 09:29, #1 Fan [91.231.18.222]
Wszyscy płaczą na sędziego ale gdyby Barca zagrała na swoim poziomie a nie na ręcznym to spokojnie 3 pkt byłyby nasze. Sędzia zawsze może się pomylić.Według mnie winę za to co się wczoraj stało ponosi w 90% trener.Wiedząc ze w niedzielę gra mecz z Atletico wystawia Suareza z zagrożeniem, Paulinho przemeczonego, Digne który jest słaby, Roberto i Messiego którzy powinni łapać świeżość na niedziele.Jestem pewnie ze gdyby wczoraj wystawił rezerwy byłoby zdecydowanie lepiej ponieważ zagrali by na 100% a nie 25.
+ 0 -
dodano: 02.03.2018, 15:10, #2 ZLATKO
Zarząd powinien wypominać błędy sędziowskie, krzyczeć o skandalu i robić własną propagandę bezwzględu na nasz poziom w tym spotkaniu. Nie może być tak, że plują nam w twarz, a my mówimy, że deszcz pada. Wygrywaliśmy wiele takich spotkań nie będąc w 100% dyspozycji. Wczoraj sędziowie zabrali nam 3 pkt.
+ +2 -
dodano: 02.03.2018, 23:11, #3 LukiGK1
Fan
Jak byśmy wystawili rezerwy to dostalibyśmy srogi wpie*dol. Las Palmas to nie czwartoligowiec.
+ +1 -
dodano: 02.03.2018, 23:38, #4 kelon93 [86.144.82.158]
Nie presadzaj... rezerwa poradzila by sobie, rezerwowi chcieli by sie pokazac i zagrali by na 100% nie odkladajac nogi tak jak zagrozony suarez. Wszyscy grali najmniejszym nakladem sil, myslac o meczu z atletic. A rezerwa barcy jest mocniejsza niz rok temu wiec napewno by nie przegrali a mieliby wieksze szanse na wygrana.
+ 0 -
dodano: 03.03.2018, 10:13, #5 Fan [91.231.18.222]
Luki głupoty piszes .
Gra z Miessim nie należy do najłatwiejszych jak wiemy wiekszosc graczy musi się podporządkować i grać na niego przez co są przygaszani.
Wiec uważam ze gdyby Messi i inni usiedli na ławie a gracze z rezerw dostsli szanse to napewno gra bylaby na 100 % mieliby pole do popisu ponieważ nikt nie musiałby koncentrować się na podaniu piłki do Messiego lecz na grze.
+ 0 -
Poziom: 1
dodano: 02.03.2018, 17:28, #6 bert3869
Jak dla mnie, dobry sędzia powinien mylić się parzystą liczbę razy. W ciągu przerwy na pewno dostał info, że popełnił błąd a pomimo tego sędziował tak jakby się nic nie stało...
+ 0 -
dodano: 01.03.2018, 23:07, #7 ZLATKO
Sędzia zrobił swoje. Faszysta Tebas chciał ciekawszej ligi to będzie ją miał. Mam nadzieję, że tylko do niedzieli, w której wygramy z Atletico i będziemy patrzeć jak miny zrzędną leśnym dziadkom z władz La Liga. To znaczy będziemy sobie wyobrażać. Nic więcej nie mam dzisiaj do dodania, bo chce mimo wszystko spokojnie położyć się do snu po wątpliwie przyjemnych wrażeniach z Wysp Kanaryjskich.
+ +2 -
dodano: 02.03.2018, 08:36, #8 GoroATM [178.43.126.175]
Dlaczego faszysta? Nazywanie go faszystą to zwykła głupota i ignorancja.
+ -1 -
dodano: 02.03.2018, 15:14, #9 ZLATKO
Ignorancja to zadawanie takich głupich pytań. Tebas swoimi wypowiedziami wielokrotnie udowodnił, że jest faszystą. Ostatnio "zabłysnął" wypowiedzią na temat Guardioli, który według faszysty Tebasa ma zamknąć buzię i nie manifestować swoich poglądów politycznych, bo dziadek Tebas ma taki kaprys.
+ +2 -
dodano: 02.03.2018, 08:41, #10 Tak to widzę [31.0.67.197]
Mecz i strata punktow jest juz historią.
Sedzia powinien dostac w pysk za kolejne bledy przeciw Barcelonie.
Jesli nie zatraca swiezosci to mecz z Atletico bedzie kompletnie inny i nie mam zacisnietych pośladów.
Trzeba wyjsc puerwszym skladem i pomyslem na gre.
Dac wszystko i trzy punkty dopisac do konta.
+ +1 -
dodano: 02.03.2018, 07:35, #11 Pustelnik
⚽ Może zacznę od łachudry lahoza...
Ten osobnik już nie raz dał się nam we znaki przez co traciliśmy nawet mistrzostwo.
Ma pajac coś ze wzrokiem bo jak inaczej określić to co odstawiał na Kanarach.
Ale dosyć o kreaturach teraz coś o naszym teamie.
Napiszę krótko,obraz nędzy i rozpaczy i to wcale nie jest hejt tylko meczowe fakty.
Jeden super strzał Leo niczego nie załatwił,trzeba było ich dojechać i wówczas żaden lahoz nic by nie namieszał.
Lepiej raz przegrać niż dwa razy zremisować a Valverde ściga się z jakimiś rekordami,które do niczego nie są nam potrzebne.
Mamy trzy cele i na tym trzeba się skupić bo z taką grą to ...
lepiej nie dokończę aby nie zapeszyć.
+ +1 -
Poziom: 42
dodano: 02.03.2018, 00:52, #12 jeykey1543
Teraz ważne mecze. W dwa tygodnie Barca może prze*ebać dwa puchary, ale ja jestem dobrej myśli. Dziś mecz do zapomnienia przez sędziego drukarza Barca straciła ważne punkty.
+ +1 -
dodano: 01.03.2018, 23:49, #13 kielon93 [86.144.82.158]
Ten sedzia slynie i chyba w kazdym meczu udowadnia swoja niechec do Barcelony. Druga sprawa jest taka ze ostatnio mamy spadek formy (duzy plus jest taki ze nie przegrywamy meczow) jednak styl i kondycja pozostawia wiele do zyczenia. Po trzecie jak dla mnie niezrozumiale decyzje trenera, moim zdaniem Suarez powinien odpoczac przed Atletico zwlaszcza ze musial sie pilnowac (plus ze nie dosral kartki), Messiemu tez powinien dac wolne (chociaz w tym sezonie przelamuje swoja zla passe czyli bramka strzelona Buffonowi, bramka w Londynie i teraz na kanarach). Mysle ze Messi i Suarez powinni zagrac max 60min. Cou i Dembele jeszcze troszke zgrania, jednak lepiej Coutinho gra bez Dembele. Nie widze by Ci pilkarze zgrali sie tak dobrze jak Messi i Suarez. Teraz odpoczynek i walka o 3 pkt z bardzo mocnym atletico. A za chwile Chelsea.... niech forma wraca bo zaczynaja sie klyczowe mecze.
+ +1 -
dodano: 01.03.2018, 23:27, #14 Marioo [217.99.252.229]
Jakim cudem sędzia zobaczył zagranie ręką Digne ,a bramkarza las palmas już nie? Już nie wspomnę o umyślnej ręce w polu karnym przeciwników po główce Rakitic'a...