QUIZ

Już za około dwa tygodnie ruszy długo wyczekiwana faza grupowa Ligi Mistrzów. Sprawdźcie swoją... ROZWIĄŻ QUIZ
Terminarz:

LaLiga, 2018/2019

drużyna wynik drużyna godz.
Kolejka 1.
17 sierpnia 2018
Girona FC 0:0 Real Valladolid 20:15
Real Betis 0:3 Levante 22:15
18 sierpnia 2018
Celta Vigo 1:1 Espanyol 18:15
Villarreal 1:2 Real Sociedad 20:15
FC Barcelona 3:0 Deportivo Alavés elevensports.pl   22:15
19 sierpnia 2018
Eibar 1:2 SD Huesca 18:15
Rayo Vallecano 1:4 Sevilla 20:15
Real Madryt 2:0 Getafe 22:15
20 sierpnia 2018
Valencia 1:1 Atlético Madryt 20:00
Athletic Club 2:1 Leganés 22:00
Kolejka 2.
24 sierpnia 2018
Getafe 2:0 Eibar 20:15
Leganés 2:2 Real Sociedad 22:15
25 sierpnia 2018
Deportivo Alavés 0:0 Real Betis 18:15
Atlético Madryt 1:0 Rayo Vallecano 20:15
Real Valladolid 0:1 FC Barcelona elevensports.pl   22:15
26 sierpnia 2018
Espanyol 2:0 Valencia 18:15
Sevilla 0:0 Villarreal 20:15
Girona FC 1:4 Real Madryt 22:15
27 sierpnia 2018
Levante 1:2 Celta Vigo 20:15
Athletic Club 2:2 SD Huesca 22:00
Kolejka 3.
31 sierpnia 2018
Getafe 0:0 Real Valladolid 20:00
Villarreal 0:1 Girona FC 22:00
Eibar 2:1 Real Sociedad 22:00
1 września 2018
Celta Vigo 2:0 Atlético Madryt 16:15
Real Madryt 4:1 Leganés 20:45
2 września 2018
Levante 2:2 Valencia 12:00
Deportivo Alavés 2:1 Espanyol 16:15
FC Barcelona 8:2 SD Huesca elevensports.pl   18:30
Real Betis 1:0 Sevilla 20:45
24 października 2018
Rayo Vallecano 1:1 Athletic Club 19:00
Kolejka 4.
14 września 2018
SD Huesca 0:1 Rayo Vallecano 21:00
15 września 2018
Atlético Madryt 1:1 Eibar 13:00
Real Sociedad 1:2 FC Barcelona elevensports.pl   16:15
Valencia 0:0 Real Betis 18:30
Athletic Club 1:1 Real Madryt 20:45
16 września 2018
Leganés 0:1 Villarreal 12:00
Espanyol 1:0 Levante 16:15
Real Valladolid 0:1 Deportivo Alavés 18:30
Sevilla 0:2 Getafe 20:45
17 września 2018
Girona FC 3:2 Celta Vigo 21:00
Kolejka 5.
21 września 2018
SD Huesca 0:1 Real Sociedad 21:00
22 września 2018
Rayo Vallecano 1:5 Deportivo Alavés 13:00
Eibar 1:0 Leganés 16:15
Celta Vigo 3:3 Real Valladolid 16:15
Getafe 0:2 Atlético Madryt 18:30
Real Madryt 1:0 Espanyol 20:45
23 września 2018
Levante 2:6 Sevilla 12:00
Villarreal 0:0 Valencia 16:15
Real Betis 2:2 Athletic Club 18:30
FC Barcelona 2:2 Girona FC elevensports.pl   20:45
Kolejka 6.
25 września 2018
Espanyol 1:0 Eibar 20:00
Real Sociedad 2:2 Rayo Vallecano 21:00
Atlético Madryt 3:0 SD Huesca 22:00
26 września 2018
Leganés 2:1 FC Barcelona elevensports.pl   20:00
Athletic Club 0:3 Villarreal 20:00
Sevilla 3:0 Real Madryt 22:00
Valencia 1:1 Celta Vigo 22:00
27 września 2018
Real Valladolid 2:1 Levante 20:00
Deportivo Alavés 1:1 Getafe 20:00
Girona FC 0:1 Real Betis 22:00
Kolejka 7.
28 września 2018
Rayo Vallecano 2:2 Espanyol 21:00
29 września 2018
Real Sociedad 0:1 Valencia 13:00
FC Barcelona 1:1 Athletic Club elevensports.pl   16:15
Eibar 1:3 Sevilla 18:30
Real Madryt 0:0 Atlético Madryt 20:45
30 września 2018
SD Huesca 1:1 Girona FC 12:00
Villarreal 0:1 Real Valladolid 16:15
Levante 2:1 Deportivo Alavés 18:30
Real Betis 1:0 Leganés 20:45
1 października 2018
Celta Vigo 1:1 Getafe 21:00
Kolejka 8.
5 października 2018
Athletic Club 1:3 Real Sociedad 21:00
6 października 2018
Girona FC 2:3 Eibar 13:00
Getafe 0:1 Levante 16:15
Deportivo Alavés 1:0 Real Madryt 18:30
Leganés 1:0 Rayo Vallecano 20:45
7 października 2018
Real Valladolid 1:0 SD Huesca 12:00
Atlético Madryt 1:0 Real Betis 16:15
Sevilla 2:1 Celta Vigo 18:30
Espanyol 3:1 Villarreal 18:30
Valencia 1:1 FC Barcelona elevensports.pl   20:45
Kolejka 9.
19 października 2018
Celta Vigo 0:1 Deportivo Alavés 21:00
20 października 2018
Real Madryt 1:2 Levante 13:00
Valencia 1:1 Leganés 16:15
Villarreal 1:1 Atlético Madryt 18:30
FC Barcelona 4:2 Sevilla elevensports.pl   20:45
21 października 2018
Rayo Vallecano 1:2 Getafe 12:00
Eibar 1:1 Athletic Club 16:15
SD Huesca 0:2 Espanyol 18:30
Real Betis 0:1 Real Valladolid 20:45
22 października 2018
Real Sociedad 0:0 Girona FC 21:00
Kolejka 10.
26 października 2018
Real Valladolid 1:1 Espanyol 21:00
27 października 2018
Girona FC 2:1 Rayo Vallecano 13:00
Athletic Club 0:0 Valencia 16:15
Levante 2:0 Leganés 18:30
Celta Vigo 4:0 Eibar 18:30
Atlético Madryt 2:0 Real Sociedad 20:45
28 października 2018
Getafe 2:0 Real Betis 12:00
FC Barcelona 5:1 Real Madryt elevensports.pl   16:15
Deportivo Alavés 2:1 Villarreal 18:30
Sevilla 2:1 SD Huesca 20:45
Kolejka 11.
3 listopada 2018
Leganés 1:1 Atlético Madryt 13:00
Real Madryt 2:0 Real Valladolid 16:15
Valencia 0:1 Girona FC 18:30
Rayo Vallecano 2:3 FC Barcelona elevensports.pl   20:45
4 listopada 2018
Eibar 2:1 Deportivo Alavés 12:00
Villarreal 1:1 Levante 16:15
SD Huesca 1:1 Getafe 18:30
Real Sociedad 0:0 Sevilla 18:30
Real Betis 3:3 Celta Vigo 20:45
5 listopada 2018
Espanyol 1:0 Athletic Club 21:00
Kolejka 12.
9 listopada 2018
Levante 1:3 Real Sociedad 21:00
10 listopada 2018
Real Valladolid 0:0 Eibar 13:00
Getafe 0:1 Valencia 16:15
Atlético Madryt 3:2 Athletic Club 18:30
Girona FC 0:0 Leganés 20:45
11 listopada 2018
FC Barcelona 3:4 Real Betis elevensports.pl   16:15
Deportivo Alavés 2:1 SD Huesca 18:00
Sevilla 2:1 Espanyol 18:30
Rayo Vallecano 2:2 Villarreal 18:30
Celta Vigo 2:4 Real Madryt 20:45
Kolejka 13.
25 listopada 2018
Valencia - Rayo Vallecano 18:00
Real Sociedad - Celta Vigo 18:00
Villarreal - Real Betis 18:00
Leganés - Deportivo Alavés 18:00
Sevilla - Real Valladolid 18:00
SD Huesca - Levante 18:00
Espanyol - Girona FC 18:00
Eibar - Real Madryt 18:00
Athletic Club - Getafe 18:00
Atlético Madryt - FC Barcelona elevensports.pl   18:00
Kolejka 14.
2 grudnia 2018
Real Valladolid - Leganés 18:00
Getafe - Espanyol 18:00
Rayo Vallecano - Eibar 18:00
Girona FC - Atlético Madryt 18:00
Levante - Athletic Club 18:00
Real Madryt - Valencia 18:00
Celta Vigo - SD Huesca 18:00
Real Betis - Real Sociedad 18:00
FC Barcelona - Villarreal elevensports.pl   18:00
Deportivo Alavés - Sevilla 18:00
Kolejka 15.
9 grudnia 2018
Valencia - Sevilla 18:00
Leganés - Getafe 18:00
Villarreal - Celta Vigo 18:00
Espanyol - FC Barcelona elevensports.pl   18:00
Atlético Madryt - Deportivo Alavés 18:00
Real Sociedad - Real Valladolid 18:00
SD Huesca - Real Madryt 18:00
Eibar - Levante 18:00
Real Betis - Rayo Vallecano 18:00
Athletic Club - Girona FC 18:00
Kolejka 16.
16 grudnia 2018
Real Madryt - Rayo Vallecano 18:00
Sevilla - Girona FC 18:00
Espanyol - Real Betis 18:00
Levante - FC Barcelona elevensports.pl   18:00
Real Valladolid - Atlético Madryt 18:00
SD Huesca - Villarreal 18:00
Getafe - Real Sociedad 18:00
Eibar - Valencia 18:00
Celta Vigo - Leganés 18:00
Deportivo Alavés - Athletic Club 18:00
Kolejka 17.
22 grudnia 2018
Villarreal - Real Madryt 18:00
Rayo Vallecano - Levante 18:00
Valencia - SD Huesca 18:00
Girona FC - Getafe 18:00
Real Sociedad - Deportivo Alavés 18:00
Leganés - Sevilla 18:00
Real Betis - Eibar 18:00
FC Barcelona - Celta Vigo elevensports.pl   18:00
Atlético Madryt - Espanyol 18:00
Athletic Club - Real Valladolid 18:00
Kolejka 18.
6 stycznia 2019
Real Valladolid - Rayo Vallecano 18:00
Levante - Girona FC 18:00
SD Huesca - Real Betis 18:00
Getafe - FC Barcelona elevensports.pl   18:00
Sevilla - Atlético Madryt 18:00
Celta Vigo - Athletic Club 18:00
Real Madryt - Real Sociedad 18:00
Espanyol - Leganés 18:00
Eibar - Villarreal 18:00
Deportivo Alavés - Valencia 18:00
Kolejka 19.
13 stycznia 2019
Leganés - SD Huesca 18:00
Villarreal - Getafe 18:00
Real Sociedad - Espanyol 18:00
Rayo Vallecano - Celta Vigo 18:00
Girona FC - Deportivo Alavés 18:00
Valencia - Real Valladolid 18:00
Real Betis - Real Madryt 18:00
FC Barcelona - Eibar elevensports.pl   18:00
Atlético Madryt - Levante 18:00
Athletic Club - Sevilla 18:00
Zobacz terminarz z sezonu:
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.