[Wywiady] Terry Gibson: Jestem pod wrażeniem gry Barcy

Hiszpański ekspert piłki nożnej w Sky Sports wyjaśnił dlaczego jest pod wrażeniem gry Barcelony i dyspozycyjności jej piłkarzy.

• Gameiro: Nie zatrzymamy się w pościgu Barcelony
    19.02.2018, 17:24

[Wywiady] Gameiro: Nie zatrzymamy się w pościgu Barcelony

Kevin Gameiro po wygranym spotkaniu ligowym przez Atletico 2:0 wypowiedział się na temat sytuacji w tabeli La Liga oraz gry drużyny.

• Rakitić: Musimy przejąć inicjatywę
    19.02.2018, 15:59

[Wywiady] Rakitić: Musimy przejąć inicjatywę

Ivan Rakitić wyjaśnił, co Barca musi zrobić, aby odnieść sukces na Stamford Bridge we wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Chorwat nie ukrywa, że będzie to bardzo ciężkie spotkanie.

• Busquets: Przeanalizujemy, gdzie możemy ich skrzywdzić
    18.02.2018, 21:01

[Wywiady] Busquets: Przeanalizujemy, gdzie możemy ich skrzywdzić

Sergio Busquets daje przepis na pokonanie wtorkowego rywala w Lidze Mistrzów, Chelsea. Hiszpan twierdzi, że kluczem będzie środek pola, a ważnym elementem - zdobycie bramki na Stamford Bridge.

• Przerwać złą passę na Stamford Bridge
    18.02.2018, 16:07

[Statystyki] Przerwać złą passę na Stamford Bridge

Już we wtorek spotkanie z Chelsea na Stamford Bridge, w którym Barcelona będzie starała się przerwać złą passę na londyńskim stadionie.

• Fabregas: Dla Iniesty wiek nie ma znaczenia
    18.02.2018, 13:33

[Wywiady] Fabregas: Dla Iniesty wiek nie ma znaczenia

Już we wtorek Andres Iniesta powróci na Stamford Bridge po słynnym półfinale, natomiast Cesc Fabregas zagra przeciwko swoim dawnym kolegom.

• Valverde: Musieliśmy wygrać
    17.02.2018, 19:41

[Konferencje prasowe] Valverde: Musieliśmy wygrać

Ernesto Valverde wypowiedział się po wygranym spotkaniu 0-2 przez Barcę na temat spotkania, przyszłego meczu, swoich zawodnikach oraz arbitrze.

• Coutinho z większą ilością minut niż Dembele
    12.02.2018, 21:36

[Statystyki] Coutinho z większą ilością minut niż Dembele

Nowy nabytek Barcelony, Philippe Coutinho, który dołączył do klubu na początku stycznia, przebił Ousmane'a Dembele w liczbie minut, mimo że Francuz jest w klubie od początku sezonu.

• Busquets: Nie możemy szukać wymówek
    11.02.2018, 20:15

[Wywiady] Busquets: Nie możemy szukać wymówek

Rozczarowany pomocnik Barcelony wypowiedział się na temat bezbramkowego remisu z Getafe.

• Valverde: Brakowało nam świeżości i rytmu
    11.02.2018, 19:54

[Konferencje prasowe] Valverde: Brakowało nam świeżości i rytmu

Szkoleniowiec Barcy wypowiedział się na temat gry przeciwnika, przebiegu sezonu i nowego duetu na środku obrony.

20 Lut Liga Mistrzów 20:45