Bayer Leverkusen będzie jednym z rywali FC Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Sprawdź... ROZWIĄŻ QUIZ
Kibice
Profil kibica PhilCoutinho007
Ostatnia aktywność kibica
  • OFICJALNIE: Ernesto Valverde przedłużył kontrakt!
    16.02.2019, 10:01

[Aktualności] OFICJALNIE: Ernesto Valverde przedłużył kontrakt!

Nie ma przypadku w długości kontraktu Valverde. Barcelona już zaplanowała, że następny będzie XAVI (Onda Cero). Bardzo ciekawe. Choć z drugiej strony wydaje mi się, że jest jeszcze trochę za wcześnie na Xaviego. Dla mnie powinien być jeszcze jeden trener przed Generałem. Może Koeman? Trzeba przyznać że robi dobrą robotę z Holandią.
  • Liga Mistrzów - wracamy!
    12.02.2019, 18:41

[Aktualności] Liga Mistrzów - wracamy!

Powiem tak: od kiedy siwy Olek jest trener United, gra Czerwonych Diabłów może się podobać. Najbardziej na jego przyjściu skorzystał Pogba, który znowu gra tak, jak grał w Juventusie. Wynik 10 do 11 robi wrażenie, ale jakby się tu dokładnie przyjrzeć, United tylko 2 razy za Olka grało z drużynami z TOP6 Premier League, i oba te mecze były ciężkie dla United. Ale za nimi przemiawiają też kontuzje PSG, bo nie zagra w końcu Rabiot, Neymar, Cavani i Menieuer. Dlatego stawiam na 3:0 dla United. A w drugim meczu chyba będę za Porto.
  • FC Barcelona - Real Madryt [OFICJALNE SKŁADY]
    06.02.2019, 21:51

[Aktualności] FC Barcelona - Real Madryt [OFICJALNE SKŁADY]

Jeśli ma się coś zmienić, to trzeba zdjąć Coutinho. On po raz kolejny nic nie daje w ofensywie. Na wielkie wyróżnienie dla mnie Malcom i Semedo. Może i ten pierwszy zmarnował setkę, ale po tej akcji zaczął brać na siebie, coś co powinien robić Cou. Szkoda też bramki, gdyby Alba się nie poślizgnął, wynik mógłby być zupełnie inny. No nic, nie ma co gdybać. Leo wchodź i pokaż, kto tu rządzi.
  • Udowodnić wyższość nad Realem!
    05.02.2019, 20:44

[Aktualności] Udowodnić wyższość nad Realem!

Ten mecz będzie idealną okazją, by odpowiedzieć na jedno z najważniejszych pytań: Czy Barça jest gotowa na najważniejszy etap sezonu?. Jak wiemy, Klasyki rządzą się swoimi prawami, trzeba więc ten potraktować poważnie, nie ma mowy o lekceważeniu Realu.
    Chciałbym mimo wszystko, abyśmy zaczęli bez Messiego, ponieważ on może spokojnie wejść w 2 połowie. Taki skład więc wg mnie byłby idealny:
    ter Stegen
    Semedo - Pique - Lenglet - Alba
    Rakitić - Busquets - Arthur
    Roberto - Suárez - Coutinho.
    Możecie teraz mówić, że Roberto jest w słabej formie i że po prostu nie zasługuje na pierwszy skład. Jednak fakty są takie, że od paru meczy w El Clasico Sergi jest jednym z naszych najlepszych piłkarzy.
  • Problemy Barcelony z obsadą lewej obrony
    03.02.2019, 16:14

[Aktualności] Problemy Barcelony z obsadą lewej obrony

Niestety tu się zarządowi należy pstryczek w nos. Nie dość, że jako zmiennika mieliśmy całkiem dobrego Lucasa Digne'a, który potem został sprzedany do Evertonu, to nie znaleźliśmy alternatywy dla Jordiego. Pewnie ktoś powie, że jest młody Miranda czy Cucurella, który jest na wypożyczeniu, ale nie wiadomo, czy ci piłkarze w przyszłości w ogóle osiągną chociaż połowę tego, co daje nam Alba. Przydałby się nam zmiennik doświadczony, ograny na europejskiej scenie, coś ala Adriano dla Abidala. I jakby nie patrzeć, można znaleźć parę nazwisk, chociażby Filipe Luis, Nacho Monreal, Jaume Costa. Trzeba pamiętać, że mówi się, że Lucas Hernandez ma odejść z Atletico. Może warto spróbować o niego powalczyć.
  • Kolejnej remontady nie było. Podział punktów na Camp Nou
    02.02.2019, 22:21

[Aktualności] Kolejnej remontady nie było. Podział punktów na Camp Nou

Nie oszukujmy się, Alaves spuchło i jutro zapłacą Realowi rachunek, a Atletico mimo wyjazdu na Benito Villamarin gra z Betisem, który grał w CdR dogrywkę. Na dodatek Los Colchoneros mieli cały tydzień przerwy.
    02.02.2019, 21:07

Niestety ponownie Undiano Mallenco zawodnikiem spotkania. Pierwszej bramki nie powinno być, ponieważ był ewidentny faul na Messim. 2 minuty doliczone przy tym, ile minut ukradł Neto, to jest jakaś kpina. Niezrozumiana przeze mnie w ogóle zmiana Alby za Semedo, który w pierwszej połowie dał nam w ofensywie więcej niż Roberto przez cały mecz. Suárez znowu przeszedł sobie kompletnie koło meczu. Alba nie jedzie za tydzień do San Sames, gdzie będzie bardzo ciężko bez naszego jedynego LO. Messi oczywiście najlepszy, Aleña znakomicie współpracował z Argentyńczykiem i wykorzystał swoją szansę. Pique mimo tego niebezpiecznego zderzenia z Gameiro, zagrał z Vermaelenem bardzo dobry mecz, nie licząc oczywiście pierwszej bramki, ale o niej już mówiłem. No nic, miejmy na dzieje, że tą złość Barça wykorzysta w pozytywnym znaczeniu w półfinale z Realem.
  • Ciężki terminarz FC Barcelony w lutym
    01.02.2019, 13:55

[Aktualności] Ciężki terminarz FC Barcelony w lutym

Mamy Real w półfinale. Ale będą to mecze :D. Tylko terminarz mamy całkiem ciekawy. Valencia (Dom), Real (Dom), Athletic Bilbao (Wyjazd), Real Valladolid (Dom), Lyon (Wyjazd), Sevilla (Wyjazd, Real (Wyjazd), Real (Wyjazd). Zwłaszcza 4 ostatnie mecze będą niezwykle ważne. Dlatego trzeba mądrze tu zarządzać siłami piłkarzy.

Messi - Prince - Coutinho.
    Odpoczynek dla Lenglet, Vidala, Rakiticia i Suáreza.
  • Ogórki walczyły, ale mizeria i tak zrobiona
    20.01.2019, 22:43

[Aktualności] Ogórki walczyły, ale mizeria i tak zrobiona

Mecz wygrany, zdobyte 3 punkty najważniejsze, ale kontuzja Dembele to poważna strata dla niego. Chłopak miał już swoją życiową formę.
2 Mar 26. kolejka LaLiga 20:45