Już za około dwa tygodnie ruszy długo wyczekiwana faza grupowa Ligi Mistrzów. Sprawdźcie swoją... ROZWIĄŻ QUIZ

Munir zadowolony z debiutu

Wywiady M@teusz @25.08.2014 | Przeczytano 1958 razy

Źródło: fcbarcelona.cat

Jeden z bohaterów wczorajszego spotkania z Elche, tuż po meczu, udzielił krótkiego wywiadu dla Canal+.

Dla dziewiętnastolatka był to debiut w oficjalnym meczu FC Barcelony. Munir zdobył gola na 2-0 tuż po przerwie.

„Jestem szczęśliwy z debiutu, z pomocy zespołowi i ze zdobytego gola.”

„Jestem dumny, że mogłem zagrać na Camp Nou z Messim i innymi świetnymi zawodnikami.”

Marokańczyk z Hiszpańskim obywatelstwem wypowiedział się również na temat trenera

„Luis Enrique powiedział mi, że jest ze mnie zadowolony i dalej mam pracować w ten sposób. Nowy trener wymaga od nas pracy, pracy i jeszcze raz pracy.”

Munir zadedykował swój całkiem udany debiut

„Chciałbym zadedykować ten mecz i gola mojej rodzinie, rodzicom i rodzeństwu.”

dodano: 26.08.2014, 01:09, #2 LukiGK1
Przyznam się że przed niedzielnym meczem myślałem że dobra gra Munira w pre-sezonie to był przypadek. Myślałem że w ważnym meczu ligowym ten gracz już może nie mieć tak łatwo, a zagrał fantastyczny mecz jak zawodnik z pierwszej drużyny. Miejmy nadzieję że to nie był ostatni jego mecz oficjalny dla Barcy A w tym sezonie. Trzeba dawać temu chłopakowi więcej szans. ;)
dodano: 25.08.2014, 13:14, #4 teengohan
z Neymarem Munir to już niedługo zagra a co do Suareza to i tak pewnie dopiero to nastąpi w połowie grudnia.. Bramka Munira na początku drugiej połowy, palce lizać!!! xD Spóźniony Tytoń mógł tylko się wpatrywać jak piłka wlatuje do jego bramki :D Czekam z niecierpliwością na mecz z Villarreal i wtedy zobaczymy jak sobie Munir poradzi :)
+ 0 -
Poziom: 17
dodano: 25.08.2014, 12:46, #5 TerraXwwX
Teraz jak będzie grał z Messim, Neymarem i Suarezem będzie mógł się wiele nauczyć od nich :)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.08.2014, 12:47

+ 0 -
Poziom: 18
dodano: 25.08.2014, 12:39, #6 singleriot
Dobrze sobie radzi chłopak. Myślę że do momentu przyjścia Suareza będzie miał sporo szans na gre a kto wie może i potem będzie ją dostawał :)
+ 0 -
dodano: 25.08.2014, 12:14, #7 Pustelnik
Brameczka była przedniej urody,Munir całkowicie zaskoczył Tytonia,po prostu strzelił pół tempa szybciej niż nasz bramkarz się tego spodziewał.Kibice również docenili to co zrobił bo schodząc z placu gry dostał gromkie brawa.