Uważasz, że pamiętasz wszystkie wydarzenia związane z FC Barceloną, które miały miejsce w 2015... ROZWIĄŻ QUIZ

Luciano Spaletti: Barca jest lepsza od innych drużyn

Wywiady Felczyński D. @07.11.2018 | Przeczytano 143 razy

Źródło: Goal.com

Pomeczowa konferencja trenera Interu Mediolan - Luciano Spalettiego.

ODROBIENIE STRAT:

Wszystko wskazywało na to, że skończy się na 0:0. Padł jednak nieoczekiwany gol, na szczęście reakcja moich zawodników była natychmiastowa, to było kluczowe. Wszyscy ruszyli do przodu, a po zdobyciu gola wrócili się z piłką do koła, w końcu było jeszcze kilka minut.

RÓŻNICA POMIĘDZY OBOMA MECZAMI:

Na Camp Nou nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, z resztą w pierwszej połowie tego meczu było podobnie. Kilka razy udało się tylko wyprowadzić jakąś kontrę i zagrozić bramce. Nie potrafiliśmy odciążyć defensywy i pograć trochę piłką. W tym elemencie Barca jest lepsza od innych drużyn.