Z okazji ostatniego dnia okienka transferowego mamy dla Was test z wiedzy na temat ruchów... ROZWIĄŻ QUIZ

Boateng: Mój debiut był wyjątkowy, ale jestem zdenerwowany i smutny

Wywiady Pawel Polgrabia @24.01.2019 | Przeczytano 471 razy

Źródło: Reuters

Napastnik Barcelony wypowiedział się na temat swojego pierwszego występu w nowych barwach.

Kevin-Prince Boateng zadebiutował wczoraj w koszulce Barçy w starciu z Sevillą, przegranym przez Katalończyków 0:2. Napastnik przebywał na murawie do 63. minuty, a po zakończeniu spotkania udzielił wypowiedzi dla mediów.

Odczucia związane z debiutem

Wszystko było wyjątkowe, ale jestem zdenerwowany i smutny. Za nami bardzo skomplikowany i trudny mecz. Gdybyśmy zdobyli bramkę w pierwszej połowie, którą kontrolowaliśmy, zmienilibyśmy przebieg spotkania. Teraz musimy mocno przygotować się do kolejnych konfrontacji.

Koledzy z drużyny

Ciężko gra się po odbyciu tylko jednego treningu. Nie znam jeszcze mechanizmów, jakie panują w drużynie, ale jestem pewny, że się poprawię. Chcę wystąpić w kolejnych meczach.