Uważasz, że pamiętasz wszystkie wydarzenia związane z FC Barceloną, które miały miejsce w 2015... ROZWIĄŻ QUIZ

Busquets: Remis to najbardziej sprawiedliwy wynik

Wywiady Patryk Tabak @06.02.2019 | Przeczytano 415 razy

Źródło: Mundo Deportivo

Według Sergio Busquetsa szanse na awans do finału wciąż są równe. Hiszpan pochwalił również za dzisiejszy mecz Malcoma.

Barcelona zremisowała dzisiaj na Camp Nou 1:1 z Realem Madryt w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Króla. Opiniami na gorąco po zakończeniu spotkania z dziennikarzami podzielił się Sergio Busquets.

Ogólne wrażenia po meczu:

Ogólnie rzecz biorąc, remis jest najsprawiedliwszym rezultatem. Rywale bardzo szybko wyszli na prowadzenie po akcji, w której nie mogliśmy bezpośrednio ich potrzymać. Klasyki takie jednak są - jak popełniasz błędy, to rywale je wykorzystują. To było wyrównane spotkanie. W pierwszej połowie Real częściej grał z kontrataku. Wszystko rozstrzygnie się w rewanżu, remis jest sprawiedliwy.

Szanse na awans do finału:

Myślę, że szanse wynoszą 50/50. Oni mają rewanż u siebie w domu, ale zostało dużo czasu i zobaczymy, w jakim stanie obie drużyny przystąpią do drugiego meczu. Szkoda, bo ukarali nas po golu z kontrataku, ale teraz nic z tym już nie zrobimy. Musimy wyciągnąć wnioski po tym meczu i wyjść skoncentrowani na Bernabeu.

O Malcomie:

To zawodnik, który bardzo dużo nam daje, jest szybki. Jestem pewny, że ten gol da mu dużo pewności siebie, ponieważ do tej pory nie dostawał wielu minut. Tym, który decyduje, jest jednak trener.