Uważasz, że pamiętasz wszystkie wydarzenia związane z FC Barceloną, które miały miejsce w 2015... ROZWIĄŻ QUIZ

Vazquez: Byliśmy lepsi, powinniśmy wygrać

Wywiady Patryk Tabak @07.02.2019 | Przeczytano 452 razy

Źródło: AS

Lucas Vazquez w pomeczowym wywiadzie stwierdził, że Real Madryt był lepszy i to on powinien wygrać na Camp Nou.

Barcelona zremisowała na Camp Nou z Realem Madryt 1:1 w pierwszym półfinale Pucharu Króla. Lucas Vazquez zdobył bramkę już w 6. minucie, jednak w drugiej połowie wyrównał Malcom. Zdaniem Hiszpana remis nie jest jednak sprawiedliwym wynikiem i to Los Blancos powinni wyjechać ze stolicy Katalonii ze zwycięstwem.

O wrażeniach z meczu:

Ten wynik jest dla nas słodko-gorzki. Ogólnie zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i neutralizowaliśmy Barcelonę. Mieliśmy okazje i powinniśmy zdobyć więcej niż jednego gola, więc ten mecz ma dla nas słodko-gorzki wydźwięk.

O wyniku:

Byliśmy lepsi, mieliśmy więcej sytuacji, to nie jest sprawiedliwy wynik. Graliśmy dobrze i stwarzaliśmy sobie sytuacje, więc ten rezultat ostatecznie nas boli. W ostatnich dziesięciu, piętnastu minutach mieliśmy kolejne sytuacje, żeby zdobyć gola. Barca wyszła bardzo zmotywowana na drugą połowę i nas ukłuła. Po wyrównaniu wzięliśmy się w garść i stworzyliśmy kolejne sytuacje. Takie mecze są bardzo skomplikowane.

O tym, czego zabrakło Realowi:

Przede wszystkim zdobycia bramki, szczególnie w końcowych momentach meczu, gdy mieliśmy dobre sytuacje. Naciskali na nas, chcieli zdobyć bramkę, ale to normalne, bo grali u siebie. Jesteśmy zadowoleni z gry, ale nie z wyniku. Powinniśmy wygrać.