Sprawdź swoją wiedzę na temat Camp Nou! Czy największy stadion w Europie ma przed Tobą jakiekolwiek... ROZWIĄŻ QUIZ

Vidal: Musimy się poprawić

Wywiady Patryk Tabak @16.02.2019 | Przeczytano 300 razy

Źródło: Mundo Deportivo

Chilijczyk rozegrał 90 minut w starciu z Realem Valladolid. Pomocnik otwarcie przyznał, że drużyna musi zacząć grać inaczej.

Barcelona wygrała pierwszy mecz w lutym pokonując Real Valladolid 1:0. Wcześniej Katalończycy odnieśli trzy remisy, więc powrót na zwycięską ścieżkę był bardzo ważny. Zauważył to Arturo Vidal, który rozegrał dzisiaj całe spotkanie, choć przyznał, że styl zaprezentowany przez Dumę Katalonii był daleki od satysfakcjonującego.

Najważniejsze było wygrać i dopisać do swojego konta trzy punkty. Mieliśmy za sobą trzy remisy i to po prostu było ważne. Postaramy się poprawić naszą grę w następnych meczach.

Pomocnik pokusił się o głębszą analizę dotyczącą rzeczy, które należy usprawnić w grze.

Stwarzamy sobie wiele sytuacji, ale nie możemy zamienić ich na bramki. Musimy poprawić naszą grę, chociaż koniec końców najważniejsze jest to, jaki jest wynik. We wtorek postaramy się być znacznie lepsi niż dzisiaj.

Vidal odniósł się także do sytuacji z końcówki meczu, gdy został nagrodzony owacją przez kibiców za odzyskanie piłki w jednej z akcji.

Czułem wielkie wsparcie ze strony kibiców na Camp Nou. To sprawia, że jestem szczęśliwy. Zamierzam dalej pomagać drużynie najmocniej jak umiem i sprawiać, że kibice jeszcze bardziej mnie polubią.

Tagi: Arturo Vidal, Barca, fc barcelona, FCB, La liga, Real Valladolid, Wywiady